Lechia rozpocznie z Widzewem

Blisko pięć miesięcy trwała przerwa w juniorskich rozgrywkach piłkarskich na szczeblu wojewódzkim. Meczem w najbliższą niedzielę o godzinie 11:00 przy ulicy Nowowiejskiej z Widzewem Łódź drużyna tomaszowskiej Lechii wznowi ligowe zmagania.

Do walki o mistrzostwo przystąpi dwanaście zespołów – z rozgrywek wycofały się Omega Kleszczów i WKS Wieluń.
Tomaszowianie pracowali nad kondycją na miejskich obiektach przez dziewięć tygodni. Formę miejscowej drużyny sprawdziły: reprezentacja woj. łódzkiego; rocznik 1995 (porażka 1:4; bramka: Paweł Kuta), Piotrcovia Piotrków Trybunalski; rocznik 1992 (1:1; bramka: Rafał Stachecki), trzykrotnie UKS Trójka Tomaszów Mazowiecki; rocznik 1994 (porażki: 0:1, 0:4 i zwycięstwo 4:2), Grabka Grabica; seniorska liga okręgowa (zwycięstwo 3:2; bramki: Zdonek, Białkowski i Szulc), WOY Bukowiec Opoczyński; rocznik 1992 (porażka 2:4; bramki: Szulc i Białkowski).
Przed nadchodzącą rundą z zespołu odszedł Filip Zdonek, który został promowany do gry w seniorskiej drużynie Lechii. Do juniorów przybyli natomiast dwaj piłkarze Stali Niewiadów: Wojciech Białkowski i Michał Pietrzyk, a także Maciej Żerek – powrót do treningów po półrocznej przerwie.
Do zmian doszło również w sztabie trenerskim. Drugim trenerem juniorów od półtora tygodnia jest Krzysztof Pawłowski, który w minionej rundzie prowadził seniorską drużynę Lechii.

Źródło: juniorzyrkslechia.futbolowo.pl