Rakowski szybszy od Błyskawicy

MKS Zduńska Wola wygrał z Błyskawicą Klonowa 2:0 (0:0) w spotkaniu 22. kolejki II grupy sieradzkiej klasy A. Oba gole dla gospodarzy strzelił Łukasz Rakowski. MKS wykorzystał potknięcie liderującego KS Chojne i traci do niego zaledwie jeden punkt.

Pierwsza połowa rozgrywana była pod dyktando gospodarzy. Piłkarze MKS często starali się strzelać z dystansu, ale nie potrafili pokonać Wojciecha Kiełbaski. Przed przerwą najlepszą okazję na gola miał Łukasz Rakowski, ale po jego strzale znakomicie interweniował golkiper gości. W drugiej połowie przewaga należała w dalszym ciągu do MKS. Prowadzenie gospodarze objęli jednak dopiero w 73. minucie, kiedy rzut karny wykorzystał Rakowski. Ten sam zawodnik w 81. minucie zdobył drugą bramkę i ustalił wynik meczu na 2:0.

MKS Zduńska Wola – Błyskawica Klonowa 2:0 (0:0)