AKTUALNOŚCI
Gatta jeszcze wierzy w tytuł

Po stracie punktów w Głogowie szanse Gatty Active Zduńska Wola na tytuł mistrza Polski w futsalu bardzo zmalały. Podopieczni Wojciecha Sopura w ostatnich trzech meczach muszą zdobyć komplet punktów i liczyć na dwie porażki Rekordu Bielsko-Biała. Mimo to w klubie wszyscy wierzą, że uda się jeszcze osiągnąć wymarzony cel.

Mimo wpadki w spotkaniu z Euromasterem Głogów (1:1) działacze klubu nie przestają wierzyć, że drużyna skończy sezon na najwyższym stopniu podium. Największym problemem jest strata aż pięciu punktów do liderującego Rekordu Bielsko Biała. – Cały czas wierzymy, że uda się wywalczyć mistrzowski tytuł. Trudno oczywiście powiedzieć jak to będzie ponieważ nie zależy to tylko od nas. Rekord musi przegrać dwa mecze, a my musimy zdobyć komplet punktów w trzech ostatnich pojedynkach – powiedział Józef Wrzesiński, prezes Gatty Active Zduńska Wola.

W klubie zdają sobie sprawę, że najważniejszy będzie mecz w ostatniej kolejce, gdzie Gatta zagra na wyjeździe z wiceliderem Pogonią 04 Szczecin. – O mistrzostwie i wicemistrzostwie zadecydują ostatnie mecze. My w ostatniej kolejce będziemy rozdawać karty, ponieważ zagramy w bezpośrednim pojedynku z Pogonią Szczecin  – zakończył Wrzesiński.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments