AKTUALNOŚCI
Widok Skierniewice zagra z Perugią

Bardzo silnie obsadzony turniej Naki Cup dla rocznika 2002 odbędzie się w najbliższą sobotę w Olsztynie. W turnieju tym wystąpią dwie drużyny z naszego regionu. Do Olsztyna pojadą: Widok Skierniewice i Widzew Łódź.


tomadex wszystko dla kibica

Nasze drużyny rywalizować będą z najsilniejszymi polskimi zespołami rocznika 2002. Na dokładkę do Olsztyna przyjadą silne ekipy zagraniczne na czele z włoską Perugią. Oprócz młodych Włochów w turnieju zagrają także: Frydland Kaliningrad (Rosja) i francuska drużyna Loudeac. W gronie polskich zespołów są: Naki Olsztyn (gospodarz), Talent Białystok, Arka Gdynia, Zawisza Bydgoszcz, Lechia Gdańsk, Concordia Elbląg i Polonia Lidzbark Warmiński.
Jednym z faworytów turnieju wydaje być się Widok Skierniewice, który w ubiegłym roku zajął doskonałe drugie miejsce. Czekamy na dobre informacje z Olsztyna.

Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Śmiechu
10 lat temu

W sumie obecna sytuacja Unii jest dobrze znana niektórym z Widoku. Przecież przez kilkadziesiąt lat w Widoku grało się w sumie za darmo i nie raz dokładało do biznesu Paradowskich. Sam to dobrze pamiętam, bywało różnie, były i trudne momenty. Tak jak widać Widok poszedł mocno do przodu,a inni się zatrzymali. To chyba nic złego ,że ktoś zrobił kawał dobrej roboty w Widoku. To w jakim miejscu jest Widok to jest tylko i wyłącznie ich zasługa. Ale jak tak się człowiek przypatrzy drużynom młodzieżowym Widoku to do rocznika 2002 nie koniecznie są sami wychowankowie Unii. Jest także sporo wychowanków Widoku… Czytaj więcej »