AKTUALNOŚCI
Piotrków: obsada sędziowska

Wydział Sędziowski OZPN Piotrków opublikował listę sędziów, którzy poprowadzą weekendowe mecze klasy okręgowej, obu klas A oraz II grupy klasy B. Poniżej prezentujemy obsadę sędziowską zaznaczając jednocześnie, że w każdej chwili może ona ulec zmianie.

Komplet treningowy keeza

Klasa okręgowa
(sobota – 12 kwietnia)
15:00 – Polonia Piotrków – Ceramika Opoczno – C. Guzelaydin, A. Zasadziak, R. Sokół
16:00 – Skalnik Sulejów – LKS Mniszków – P. Kotarski, S. Głowacki, Ł. Sigorski
16:00 – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Kawaleria Tomaszów – K. Krasnopolski, R. Urbaniak, M. Śliwiński
16:00 – Szczerbiec Wolbórz – GUKS Gorzkowice – M. Dzwonkowski, T. Haładaj, R. Rybak
16:30 – Świt Kamieńsk – LKS Lubochnia – D. Łuczyński, A. Nowak, M. Kieszkowski
(niedziela – 13 kwietnia)
15:00 – Grabka Grabica – Omega II Kleszczów – R. Purgat, Ł. Chmal, J. Dąbrowski
16:00 – KS Poświętne – LKS Wola Krzysztoporska – P. Suszyński, Zenon Białas, W. Burzyński
16:00 – Gerlach Drzewica – WOY Bukowiec Opoczyński – Waldemar Markiewicz, P. Niedzwiecki, M. Muszyński

Klasa A grupa I
(sobota – 12 kwietnia)
16:00 – Polonia Rokiciny – Kasztelan Żarnów – P. Pryczek, Ł. Błotnicki, J. Krajewski
16:30 – Stal Niewiadów – LKS Żelechlinek – T. Krawczyk, A. Gadomski, Michał Jurek
(niedziela 13 kwietnia)
11:00 – Syrenka Zakościele – RKS Rzeczyca – S. Głowacki, D. Gąsior, F. Barczak
15:00 – LKS Radzice – Pionier Baby – T. Bąbol, R. Kaczor, S. Kraska
15:00 – Relax Czerniewice – LKS Białaczów – P. Pryczek, T. Krawczyk, J. Majchrowski
15:30 – Atom Januszewice – Tęcza Janków – B. Janiec, P. Socha, I. Dróżdż

Klasa A grupa II
(sobota – 12 kwietnia)
15:00 – Polonia Gorzędów – Zapał Krzętów – D. Łukasiński, M. Ledwan, E. Giermata
16:00 – Hetman Rusiec – Czarni Rozprza – G. Muskała, J. Janiec, D. Gąsior
16:30 – Luciążanka Przygłów – Ruch 1951 Chrzanowice – S. Kraska, P. Kowalik, T. Bąbol
(niedziela – 13 kwietnia)
15:00 – GKS Rogi – Victoria Żytno – R. Koniarski, A. Kozłowski, M. Dzwonkowski
16:00 – LUKS Gomunice – Start Niechcice – M. Kieszkowski, D. Łuczyński, A. Nowak

Klasa B grupa I
(niedziela – 13 kwietnia)
14:00 – LKS Czarnocin – IKS Inowłódz – P. Chmielewski
15:00 – Błysk Aleksandrów – Modrzewianka Modrzew – P. Kotarski
16:00 – Zjednoczeni Budziszewice – LKS Będków – Rafał Jurek
16:00 – LUKS Mroczków-Dzielna – Olimpia Wola Załężna – A. Gadomski

Klasa B grupa II
(sobota – 12 kwietnia)
16:00 – Błękitni Chabielice – ESPN Bełchatów – A. Kozłowski
(niedziela – 13 kwietnia)
11:00 – LKS Dobryszyce – Victoria Woźniki – Waldemar Markiewicz
15:00 – Start Lgota Wielka – Warta-Carbo Pławno – Ł. Sigorski

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
pic
8 lat temu

dobrze że głowa będzie na sarence a nie na KSG bo coś by wymodził

pic
8 lat temu

jak my kochamy p .Głowackiego

olo
8 lat temu

sarenka zakościele czeka z utęsknieniem na pana sędziego Głowackiego

jony brawo
8 lat temu

nieslubny dzieciak bataty i rodrigo :):P

gffy
8 lat temu

C. Guzelaydin ten co sędziuje Polonie, kto to jest?!

Od red: http://lodzkifutbol.pl/archives/92913/cemal-irenaeus-guzelaydin/