Piast ma o dwa punkty więcej

Walkower w sieradzkiej klasie okręgowej. Piast Błaszki ma dwa punkty więcej. Zweryfikowany został bowiem mecz 18. kolejki pomiędzy Orkanem Buczek i Piastem. Na boisku było 4:4, ale w zespole z Buczku od 60. minuty grał nieuprawniony zawodnik. Drużynie Piasta przyznano więc walkower – 4:0.

Chodzi o jednego z Brazylijczyków występujących w Orkanie. Wszedł on na plac gry w 60. minucie. Po spotkaniu kiedy sędzia chciał wpisać tę zmianę do protokołu meczowego okazało się, że ten piłkarz nie widniał w składzie Orkana. Dlatego też OZPN Sieradz zweryfikował wynik spotkania.

Tym samym Piast traci już tylko dwa punkty do lidera tabeli Gal-Gazu Galewice. Na jedenaście kolejek przed końcem rozgrywek sytuacja staje się bardzo ciekawa i trudno wskazać faworyta do awansu.