UKS SMS Łódź zdemolował ŁKS

Czternaste zwycięstwo w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów odnieśli piłkarze UKS SMS Łódź. Łodzianie, którzy prowadzą w tabeli grupy A, nie dali żadnych szans zespołowi ŁKS Łomża. Pokonali swojego rywala aż 10:1. Już przed przerwą bramkarz ŁKS musiał wyjmować sześciokrotnie piłkę z bramki.

UKS SMS przed tygodniem objął prowadzenie w tabeli. Stało się tak dzięki wygranej GKS Bełchatów nad dotychczasowym liderem – Polonią Warszawa 1:0. Wiadomo już, że po 16. kolejkach łódzki zespół nadal będzie prowadził. Przed własną publicznością rozbił ŁKS Łomża 10:1. Strzelecki festiwal rozpoczął już w 3. minucie Dominik Głowiński. Później bramki padały jak na zawołanie, a cztery z nich (w tym trzy przed przerwą) zdobył Karol Świderski. Dziesiątego gola strzelił ten, który otworzył wynik czyli Głowiński.

W następnej kolejce łodzianie znów zagrają na własnym boisku, a ich rywalem będzie Olimpia Elbląg. Każdy inny wynik niż wysokie zwycięstwo lidera będzie dużą niespodzianką.

UKS SMS Łódź – ŁKS Łomża 10:1 (6:0)Bramki dla UKS SMS: Karol Świderski 4, Dominik Głowiński 2, Dominik Maluga 2, Maciej Wasilewski, Wojciech Gulas