Remis beniaminków w Nieborowie

Remisem 1:1 (0:0) zakończył się pojedynek dwóch beniaminków Orła Nieborów z Czarnymi Rząśnia w meczu zamykającym 23. kolejkę IV ligi łódzkiej. Biorąc pod uwagę całe spotkanie to obie drużyny zasłużenie podzieliły się punktami. Bramkę dla gospodarzy strzelił Przemysław Pomianowski, natomiast dla gości Damian Berłowski.

Zdecydowanym faworytem tego spotkania byli gospodarze. Orzeł posiadał optyczną przewagę jednak nie potrafił skutecznie zaskoczyć Mateusza Lizaka. Goście z Rząśni nastawili się na kontry, ale tracili piłkę dochodząc pod pole karne rywali. Żadna z drużyn w pierwszej odsłonie nie zdołała strzelić bramki.

Po zmianie stron od agresywniejszych ataków rozpoczęli nieborowianie. W 57. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Radosława Domińczaka najwyżej w polu karnym wyskoczył Przemysław Pomianowski i głową umieścił piłkę w siatce. Radość gospodarzy nie trwała jednak długo. Osiem minut później po rzucie wolnym piłkę na piąty metr zagrał Norbert Czubała, a tam z bliskiej odległości Damian Berłowski doprowadził do wyrównania. Orzeł mógł jeszcze sięgnąć po trzy punkty jednak w końcówce sytuacji sam na sam nie wykorzystał Dawid Sut. Ostatecznie oba zespoły podzieliły się punktami.

Orzeł Nieborów – Czarni Rząśnia 1:1 (0:0)
Przemysław Pomianowski 57 – Damian Berłowski 65

Orzeł: Jędrzejewski – Domińczak, Plichta, Pomianowski, Trakul – Siatkowski (44′ Tkacz), Krzeszewski (75′ Kosiorek), Rembowski, Wierzbicki – Sut ż, Rozkwitalski (65′ Kuciński).

Czarni: Lizak – Czubała, Berłowski, Mielczarek, Wroński ż (70′ Stachera ż) – Karp, Pająk ż, Kopera, Bartosiak (65′ Sobala ż), Dąbek (70′ Kaczmarek) – Michalski (90′ Nagiel).