AKTUALNOŚCI
Bramkarz VIS-u Gidle jak wino

Informacja o Bogdanie Głąbickim, który w wieku 67 lat strzelił bramkę w siedleckiej klasie okręgowej, była inspiracją aby zapytać naszych internautów o „wiekowych piłkarzy” grających na boiskach województwa łódzkiego. Pierwszy sygnał dostaliśmy od Artura Siemińskiego z Gidel.

getry piłkarskie keeza

VIS Gidle (dawniej Start) to zespół, w którym pierwsze swoje piłkarskie kroki stawiał 22-krotny reprezentant Polski Sławomir Majak. Dziś piłkarze tej drużyny grają w piotrkowskiej klasie B, a podstawowym bramkarzem drużyny jest Zbigniew Natkańczyk, któremu niedługo stuknie pięćdziesiątka.

Natkańczyk (na zdjęciu) urodził się 24 października 1965 roku. W piłkę nożną rozpoczynał grać w Victorii Żytno, później występował w Starcie Gidle (1988-2000), aby następnie znów przenieść się do Żytna. Od 2004 roku ponownie gra w VIS-ie Gidle i do dziś strzeże bramki tego klubu.

Czekamy na kolejne informacje od naszych czytelników. Z przyjemnością na łamach naszego portalu będziemy pisać o piłkarzach, którzy pomimo zaawansowanego wieku nadal wychodzą na boisko.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments