AKTUALNOŚCI
Piotrków: obsada sędziowska

Wydział Sędziowski OZPN Piotrków opublikował listę sędziów, którzy poprowadzą piątkowe i sobotnie mecze klasy okręgowej, obu klas A oraz klas B. Poniżej prezentujemy obsadę sędziowską zaznaczając jednocześnie, że w każdej chwili może ona ulec zmianie.

Klasa okręgowa
(piątek – 18 kwietnia)
15:00 – GUKS Gorzkowice – Skalnik Sulejów – D. Gasior, M. Dajcz, F. Barczak
16:00 – Ceramika Opoczno – Świt Kamieńsk – T. Bąbol, T. Lewandowski, P. Kotarski
16:00 – LKS Lubochnia – KS Poświętne – M. Kurzawski, S. Głowacki, P. Kowalik
(sobota – 19 kwietnia)
15:00 – WOY Bukowiec Opoczyński – Polonia Piotrków – P. Pryczek, B. Janiec, J. Krajewski
15:00 – Omega II Kleszczów – Gerlach Drzewica – M. Dzwonkowski, R. Koniarski, A Kozłowski
15:00 – LKS Mniszków – Grabka Grabica – S. Kraska, M. Kurzawski, R. Purgat
16:00 – LKS Wola Krzysztoporska – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – M. Śliwiński, K. Gawroński, M. Waszczyk
16:30 – Kawaleria Tomaszów – Szczerbiec Wolbórz – M. Chodorowicz, R. Rybak, K. Jakubowski

Klasa A grupa I
(piątek – 18 kwietnia)
16:00 – LKS Białaczów – Atom Januszewice – Ł. Błotnicki, Ł. Chmal, J. Dąbrowski
16:30 – Pionier Baby – Polonia Rokiciny – P. Chmielewski, P. Pryczek, Ł. Sigorski
(sobota – 19 kwietnia)
13:00 – LKS Żelechlinek – RKS Rzeczyca – D. Jałmużna, T. Bąbol, B. Jaroń
13:00 – LKS Radzice – Syrenka Zakościele – P. Kotarski, Ł. Chmal, M. Dajcz
15:00 – Tęcza Janków – Stal Niewiadów – Ł. Błotnicki, D. Gaca, A. Gadomski
16:00 – Kasztelan Żarnów – Relax Czerniewice – A. Nowak, R. Kaczor, M. Jurek

Klasa A grupa II
(piątek – 18 kwietnia)
16.30 – Czarni Rozprza – Astoria II Szczerców – T. Haładaj, W. Markiewicz, P. Chodorowicz
(sobota – 19 kwietnia)
15:00 – Ruch Chrzanowice – GKS Rogi – E. Giermata, P. Chodorowicz, J. Majchrowski
15:00 – Zapał Krzętów – Hetman Rusiec – R. Mielczarek, W. Markiewicz, W. Burzyński
16:00 – Victoria Żytno – Start Niechcice – M. Mielczarek, M. Ledwan, A. Laskiewicz
16:30 – Polonia Gorzędów – LUKS Gomunice – P. Niedźwiecki, F. Barczak, D. Sikorski

Klasa B grupa I
(piątek – 18 kwietnia)
17:00 – Modrzewianka Modrzew – Motor Bujniczki – S. Kraska
(sobota – 19 kwietnia)
12:00 – Olimpia Wola Załężna – LKS Czarnocin – Ł. Sigorski
15:00 – IKS Inowłódz – LKS Będków – Z. Białas
15:00 – Błysk Aleksandrów – Zjednoczeni Budziszewice – P. Kowalik

Klasa B grupa II
(sobota – 19 kwietnia)
15:00 – Warta-Carbo Pławno – Błękitni Chabielice – M. Krajda
15:00 – VIS Gidle – LKS Dobryszyce – D. Pieścik
16:00 – Victoria Woźniki – Start Lgota Wielka – S. Głowacki
16:30 – Piast Krzywanice – Alfa Kleszczów – K. Koper

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
'nico
8 lat temu

podobno Sipa w przerwie meczów wchodzi do szatni sędziów i daje instrukcję kogo karać kartkami.

Co na to prezes Z. Boniek ?