Huragan porwał Mechanika

Po wygranej z Pilicą Białobrzegi trzecioligowi piłkarze Mechanika Radomsko tym razem nie sprawili niespodzianki i przegrali na własnym boisku z Huraganem Wołomin 0:2 (0:0). Gospodarze nie potrafili stworzyć groźnych sytuacji pod bramką rywali.

Najlepszą okazję na gola Mechanik miał w pierwszej odsłonie. W 34. minucie strzał Tomasza Walioszczyka przeleciał obok bramki. Przewaga przez całe spotkanie należała do piłkarzy z Wołomina. Huragan co chwila zagrażał bramce strzeżonej przez Rafała Dawida. Radomszczanie bronili się do 67. minuty. Wtedy na listę strzelców wpisał się Michał Kopeć. Mimo prowadzenia goście starali się podwyższyć rezultat. Udało się to dopiero w 90. minucie. Ostateczny wynik ustalił Dariusz Dadacz.

Mechanik Radomsko – Huragan Wołomin 0:2 (0:0)
Michał Kopeć 67, Dariusz Dadacz 90

Mechanik: Dawid – Lewacki, Frączyk, Michalski, Dryja (75′ Nowak) – Szewczyk, Radziejewski (75′ Brych), Olejnik, Antczak – Kornacki ż (82′ Żak), Walioszczyk (71′ Olejnik).