Warta Sieradz wygrała z Legią II!

Lider III ligi łódzko-mazowieckiej pokonany! Warta Sieradz wygrała w Sulejówku z Legią II Warszawa 1:0 (0:0). Zwycięskiego gola zdobył w 83. minucie Kacper Jezierski, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku. Bogdan Jóźwiak miał tzw. trenerskiego nosa!

Decydująca akcja spotkania miała miejsce w 83. minucie. Konrada Jałochę pokonał Kacper Jezierski, który chwilę wcześniej zastąpił na placu gry Marcina Kobierskiego. Jezierski wykorzystał świetnie dogranie piłki przez Michała Bogdana. Wcześniej z boiska wiało nudą, a Warta w niczym nie ustępowała liderowi III ligi łódzko-mazowieckiej. W drugiej połowie sieradzanie ustawili się na grę z kontry i po jednej z nich zdobyli zwycięskiego gola. Wcześniej jeden z graczy Warty nie wykorzystał w 65. minucie sytuacji sam na sam z bramkarzem.

Legia II Warszawa – Warta Sieradz 0:1 (0:0)
Bramka: Kacper Jezierski 83

Warta: Kamil Adamek – Przemysław Sosnowski ż, Marcin Nowak, Patryk Krymarys, Michał Pietras – Michał Łochowski, Piotr Kobierski ż, Michał Bogdan ż, Kamil Woźniak (46′ Michał Szumicki), Michał Stasiak – Marcin Kobierski (83′ Kacper Jezierski ż).
Trener: Bogdan Jóźwiak