Concordia utonęła w Nerze

Trzy mecze, trzy porażki do zera i stosunek bramek 0:13. Ostatnie dni to prawdziwy koszmar Concordii Piotrków, która spadła już na jedenaste miejsce w tabeli IV ligi. W Byczynie podczas meczu z Nerem Poddębice jedyną osobą funkcyjną na ławce rezerwowych był…prezes klubu.

Na mecz z Nerem przyjechało do Byczyny zaledwie trzynastu piłkarzy. Brakowało trenera Sławomira Dróżdża, jego asystenta Lecha Świstaka oraz kierownika drużyny Marka Markowskiego. Funkcję kierownika pełnił w tym meczu prezes Concordii Dariusz Dzwonnik, a w protokole jako grającego trenera wpisano Jakuba Pietrykowskiego. Mimo tego Concordia trzymała się dzielnie aż do 68. minuty. Dopiero wtedy Krzysztof Woźniak rozwiązał worek z bramkami. Siedem minut później na 2:0 podwyższył z rzutu karnego Jakub Owczarek. W ostatnim kwadransie Ner strzelił jeszcze dwa gole i ostatecznie wygrał 4:0.

Ner Poddębice – Concordia Piotrków 4:0 (0:0)
Bramki: Krzysztof Woźniak 68, Jakub Owczarek 75-karny, Joachim Pabjańczyk 87, Maciej Stajewski 89

Ner: Marciniak – Owczarek,Czekalski, Piórkowski – Ziober, Woźniak, Ziółkowski, Pabjańczyk (85 Makowski), Lewandowski (46′ Stajewski) – Socha (46′ Jarczewski), Pałczyński (72′ Gilarski).

Concordia: Bruchajzer- Krawczyk, Łubowski, Kukułka, Turniak – Anikson (68′ Pawełczyk), Mazurkiewicz, Bąbol, Kowalski, Pietrykowski – Kowalczyk (29′ Pietrzak).

Sędziował: Filip Kowalewski (Sieradz). Widzów: 400

Źródło: własne, nerpoddebice.futbolowo.pl