Start mocniejszy od Wielunia

Nie udało się piłkarzom WKS Wieluń powiększyć swojego dorobku punktowego. W meczu 28. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej wielunianie przegrali na własnym boisku ze Startem Otwock 1:3 (0:2). Dwie bramki dla gości strzelił Dominik Dukalski.

Napastnik Startu otworzył wynik meczu w 11. minucie. Kilkadziesiąt sekund przed końcem pierwszej połowy Rafał Kotecki zmuszony był wyciągać piłkę z siatki po raz drugi. Tym razem pokonał go Mateusz Zieliński. Pięć minut po wznowieniu gry nadzieje na przynajmniej remis dał WKS-owi Błażej Karasiak. Rosły obrońca wielunian zdobył kontaktowego gola. W 56. minucie po raz drugi trafił jednak Dukalski i jak się później okazało była to ostatnia bramka w tym spotkaniu.

WKS Wieluń – Start Otwock 1:3 (0:2)
Bramka dla WKS: Błażej Karasiak 50

WKS Wieluń: Kotecki – Rybak, Maczurek, Karasiak, Grodzki – Wójcicki, Adamczyk, Dubiel (74′ Wiśniewski), Ciężki (66′ Fornalczyk ż), Zawieja (86′ Łakomiak) – Przezak.