AKTUALNOŚCI
Piotrków: obsada sędziowska

Wydział Sędziowski OZPN Piotrków opublikował listę sędziów, którzy poprowadzą weekendowe mecze klasy okręgowej, obu klas A oraz klas B. Poniżej prezentujemy obsadę sędziowską zaznaczając jednocześnie, że w każdej chwili może ona ulec zmianie.

gadzety kibica keeza

 

Klasa okręgowa
(sobota – 26 kwietnia)
16:00 – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – LKS Lubochnia – A. Daroch, T. Sadowski, M. Kućmański
16:00 – Polonia Piotrków Trybunalski – Omega II Kleszczów – P. Suszyński, R. Kaczor, D. Pieścik
16:00 – Szczerbiec Wolbórz – LKS Wola Krzysztoporska – Ł. Błotnicki, J. Dąbrowski, M. Dajcz
17:00 – Świt Kamieńsk – WOY Bukowiec Opoczyński – G. Muskała, Mariusz Chodorowicz, D. Gąsior
17:00 – Kawaleria Tomaszów – GUKS Gorzkowice – J. Majchrowski, T. Bąbol, T. Lewandowski
(niedziela – 27 kwietnia)
15:00 – Grabka Grabica – Skalnik Sulejów – M. Dzwonkowski, P. Niedzwiecki, P. Socha
16:00 – KS Poświętne – Ceramika Opoczno – R. Kaczor, P. Pryczek, M. Kieszkowski
16:00 – Gerlach Drzewica – LKS Mniszków – R. Rybak, I. Dróżdż, Ł. Sigorski

Klasa A grupa I
(sobota – 26 kwietnia)
16:00 – Syrenka Zakościele – LKS Żelechlinek – P. Pryczek, T. Krawczyk, J. Krajewski
17:00 – Stal Niewiadów – LKS Białaczów – D. Jałmużna, P. Kotarski, P. Chmielewski
(niedziela – 27 kwietnia)
15:00 – RKS Rzeczyca – Tęcza Janków – R. Purgat, A. Gadomski, A. Sinicki
16:00 – Atom Januszewice – Kasztelan Żarnów – M. Muszyński, Z. Białas, Michał Jurek
16:00 – Relax Czerniewice – Pionier Baby – S.Głowacki, J. Majchrowski, D. Gaca

Klasa A grupa II
(sobota – 26 kwietnia)
17:00 – Hetman Rusiec – Polonia Gorzędów – M. Krajda, T. Haładaj, A. Laskiewic
17:00 – Luciążanka Przygłów – Czarni Rozprza – Rafał Jurek, B. Janiec, Ł. Sigorski
(niedziela – 27 kwietnia)
16:00 – Astoria II Szczerców – Zapał Krzętów – Rafał Mielczarek, Dawid Mielczarek, Paweł Chodorowicz
17:00 – Start Niechcice – Ruch Chrzanowice – S. Miśkiewicz, T. Haładaj, D. Łuczyński
17:00 – LUKS Gomunice – Victoria Żytno – D. Gąsior, R. Koniarski, A. Kozłowski

Klasa B grupa I
(niedziela – 27 kwietnia)
15:00 – LKS Będków – Olimpia Wola Załężna – P. Kowalik
15:00 – Motor Bujniczki – Błysk Aleksandrów – Waldemar Markiewicz
16:00 – Zjednoczeni Budziszewice – IKS Inowłódz – P. Chmielewski
17:00 – LUKS Mroczków-Dzielna – Modrzewianka Modrzew – J. Krajewski

Klasa B grupa II
(sobota – 26 kwietnia)
15:00 – Alfa Kleszczów – EBE SPN Bełchatów – M. Ledwan
17:00 – Błękitni Chabielice – Victoria Woźniki – T. Rośniak
(niedziela – 27 kwietnia)
15:00 – Start Lgota Wielka – VIS Gidle – P. Kotarski

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
kibic
8 lat temu

tak jak mówiłem trzy czerwone kartki dla mniszkowa i kilka żółtych

kibic
8 lat temu

rybak to mniszków ma pograne