Warta z Pilicą na remis

Warta Sieradz przywiozła jeden punkt z dalekiego wyjazdu do Białobrzegów. Zespół Bogdana Jóźwiaka zremisował z miejscową Pilicą 1:1 (0:0) w spotkaniu 30. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Wyrównującego gola dla sieradzan zdobył w 70. minucie spotkania Łukasz Mitek.

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek. O wiele ciekawsza była druga odsłona pojedynku. W 62. minucie prowadzenie dla Pilicy uzyskał Zbigniew Obłuski. Osiem minut później do wyrównania doprowadził Łukasz Mitek. W końcówce obie drużyny miały swoje szanse na rozstrzygnięcie meczu. Żadna bramka jednak już nie padła i spotkanie zakończyło się remisem. Warta na osiem kolejek przed końcem rozgrywek zajmuje czwarte miejsce w tabeli mając czteropunktową stratę do lidera – Broni Radom.

Pilica Białobrzegi – Warta Sieradz 1:1 (0:0)
Bramki: Zbigniew Obłuski 62 – Łukasz Mitek 70

Warta: Adamek – Pietras, Nowak, Sosnowski, Piotr Kobierski – Łochowski, Stasiak, Bogdan, Mitek, Woźniak (46′ Marcin Kobierski) – Jezierski.