Galewice pokonały Orkan Buczek

Lider sieradzkiej klasy okręgowej – Gal-Gaz Galewice otrząsnął się z niespodziewanej porażki w Brąszewicach i w spotkaniu 22. kolejki pokonał przed własną publicznością Orkan Buczek 2:0 (1:0). Galewiczanie czekają na wynik niedzielnego meczu MLKS Konopnica – Piast Błaszki.

Na prowadzenie w 15. minucie wyprowadził galewiczan Kajetan Tomczyk. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, choć przeważali gospodarze. Po zmianie stron dwukrotnie w dobrej sytuacji znalazł się Marcin Kosecki, jednak nie zdołał podwyższyć prowadzenia. Ostatnie pół godziny goście grali w dziesiątkę, ale mimo gry w osłabieniu nie składali broni i groźnie kontratakowali. Gal-Gaz przypieczętował wygraną w 83. minucie. Kosecki tym razem nie zmarnował dobrej okazji i pewnym strzałem ustanowił wynik na 2:0.

Gal-Gaz Galewice – Orkan Buczek 2:0 (1:0)
Bramki: Kajetan Tomczyk 15, Marcin Kosecki 83

Gal-Gaz: Komar – Jaroch, Trzeciak, Królikowski, Szynklarz – Tomczyk (81′ Poprawa), Koziara, Dwornik, Kosecki – Wójcicki, Kalemba (61′ Okoń).

Źródło: ksgal-gaz.pl