Przedbórz zremisował z Juve

Remisem 1:1 (1:0) zakończyło się spotkanie 26. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy Pilicą Przedbórz i Jutrzenką Warta. Do przerwy prowadzili gospodarze po trafieniu Filipa Bartkowiaka. Wyrównał z rzutu karnego Robert Jarecki. W końcówce meczu przewagę miała Pilica, ale nie zdobyła zwycięskiego gola.

Kibice obejrzeli ciekawy mecz z dużą ilością sytuacji podbramkowych. Stwarzali je zarówno zawodnicy Pilicy jak i Jutrzenki. Dobrze spisywali się jednak bramkarze: Oleksij Szram (Pilica) i Marek Wojciechowski (Jutrzenka). W 36. minucie ten drugi zmuszony był jednak wyjmować piłkę z bramki, a pokonał go z najbliższej odległości Filip Bartkowiak. Siedem minut po wznowieniu gry w polu karnym został Krzysztof Stępiński. Jedenastkę na bramkę zamienił Robert Jarecki. W końcówce meczu Pilica mogła zdobyć zwycięskiego gola. Wojciechowski nie dał się jednak pokonać po raz drugi i w Przedborzu doszło do podziału punktów.

Pilica Przedbórz – Jutrzenka Warta 1:1 (1:0)
Bramki: Filip Bartkowiak 36 – Robert Jarecki 52-karny

Pilica: Szram – Jończyk, Bartkowiak, Madej, Przytarski – Lozniak, Sucheczkij, Stępień, Woźniak, Stolarski – Lizińczyk.
Trener: Rafał Rabenda

Jutrzenka: Wojciechowski – Grabowski, Kulczyński, Różycki, Pawlak – Dzieran (81′ Młotkiewicz), Maraszek, Maliszewski, Nowicki (59′ Valente) – Jarecki, Stępiński (89′ Wierzbicki).
Trener: Piotr Sajda

Sędziował: Mariusz Adamiec (Skierniewice). Widzów: 100

Składy za: jutrzenkawarta.com, mkspilicaprzedborz.futbolowo.pl