Młody GKS rozbroił Broń

Pewne zwycięstwo w 17. kolejce Centralnej Ligi Juniorów Starszych odnieśli piłkarze PGE GKS Bełchatów. Brunatni wygrali na wyjeździe z Bronią Radom 4:0 (2:0). Mimo wygranej młodzi bełchatowianie nie zmniejszyli swojej straty do prowadzącego duetu. Swoje mecze wygrały również: UKS SMS i Polonia Warszawa.

PGE GKS już do przerwy udokumentował swoją dominację dwoma golami Dawida Flaszki (na zdjęciu). Po przerwie na listę Dawid Flaszkastrzelców wpisali się jeszcze: Albin Maciejewski i Paweł Majchrowski. Na swoim koncie bełchatowianie zgromadzili już 41 punktów i ze stratą czterech oczek do lidera rozgrywek zajmują trzecie miejsce w tabeli.

Zwycięski marsz kontynuuje UKS SMS Łódź. Łodzianie dzięki bramkom Dominika Głowińskiego, Wojciecha Gulasa, Marcina Kiwaka wygrali 3:0 z Olimpią Elbląg. Miejsca premiowanego awansem do kolejnej rundy nie ma zamiaru oddać MKS Polonia Warszawa. Czarne Koszule pokonały Akademię Piłkarską ŁKS 3:0.