Zjednoczeni wrócili na podium

Bardzo ważne zwycięstwo odnieśli piłkarze Zjednoczonych Stryków. Podopieczni Tomasza Szcześniaka wygrali na własnym boisku z Nerem Poddębice 2:0 (2:0) w meczu 27. kolejki IV ligi łódzkiej. Tym samym strykowianie powrócili na trzecie miejsce w ligowej tabeli.

Losy spotkania rozstrzygnęły się praktycznie już w pierwszej połowie. Gospodarzom udało się dwukrotnie wykorzystać błędy rywali. W 26. minucie na listę strzelców wpisał się Kamil Drogosz, a tuż przed przerwą na 2:0 podwyższył niezawodny Robert Kowalczyk. Mecz mógł się podobać i na pewno nie rozczarował kibiców. Piłkarze ze Strykowa po wygranej wyprzedzili Ner i z dorobkiem 52 punktów zajmują trzecią pozycję w tabeli.

Zjednoczeni Stryków – Ner Poddębice 2:0 (2:0)
Kamil Drogosz 26, Robert Kowalczyk 45

Zjednoczeni: Pająk – Wróblewski, Buchowicz, Sender, Hinc (85′ Majewski) – Podedworny (83′ Szubert), Białek, Lenart, Drogosz(77′ Fortuna) – Kowalczyk (67′ Balcerek), Nagański.

Ner: Marciniak – Owczarek, Czekalski, Piórkowski – Jarczewski (55′ Socha), Woźniak, Pabjańczyk (75′ Sobańda), Ziober, Stajewski – Gilarski (30′ Jesionowski), Pałczyński (46′ Pawlikowski).

Źródło: nerpoddebice.futbolowo.pl