AKTUALNOŚCI
Piotrków: obsada sędziowska

Wydział Sędziowski OZPN Piotrków opublikował listę sędziów, którzy poprowadzą weekendowe mecze klasy okręgowej, obu klas A oraz klas B. Poniżej prezentujemy obsadę sędziowską zaznaczając jednocześnie, że w każdej chwili może ona ulec zmianie.

promocja keeza

Klasa okręgowa
(niedziela – 4 maja)
16:00 – Kawaleria Tomaszów – LKS Lubochnia – S. Głowacki, P. Kowalik, M. Dajcz
17:00 – KS Poświętne – Omega II Kleszczów – J. Majchrowski, T. Krawczyk, Ł. Chmal
17:00 – LKS Wola Krzysztoporska – GUKS Gorzkowice – M. Kurzawski, M. Krajda, F. Barczak
17:00 – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – WOY Bukowiec Opoczyński – M. Dzwonkowski, A. Kozłowski, R. Koniarski
17:00 – Świt Kamieńsk – LKS Mniszków – T. Haładaj, D. Gąsior, Paweł Chodorowicz
17:00 – Gerlach Drzewica – Grabka Grabica – P. Pryczek, R. Purgat, Z. Białas
17:00 – Polonia Piotrków – Skalnik Sulejów – Rafał Mielczarek, B. Janiec, Mariusz Chodorowicz
17:00 – Szczerbiec Wolbórz – Ceramika Opoczno – Waldemar Markiewicz, K. Jakubowski, T. Rośniak

Klasa A grupa I
(sobota – 3 maja)
12:00 – Kasztelan Żarnów – Stal Niewiadów – D. Łuczyński, A. Nowak, Rafał Jurek
16:00 – LKS Białaczów – RKS Rzeczyca – D. Gąsior, M. Kieszkowski, A. Gadomski
17:00 – Polonia Rokiciny – Syrenka Zakościele – P. Kotarski, Waldemar Markiewicz, D. Jałmużna
17:00 – LKS Radzice – Relax Czerniewice – R. Rybak, M. Kurzawski, F. Barczak
(niedziela – 4 maja)
11:00 – Tęcza Janków – LKS Żelechlinek – D. Jałmużna, T. Bąbol, W. Burzyński
11:00 – Pionier Baby – Atom Januszewice – D. Kierczak, A. Nowak, Marcin Mielczarek

Klasa A grupa II
(sobota – 3 maja)
17:00 – Czarni Rozprza – GKS Rogi – A. Nowak, S. Głowacki, D. Łuczyński
17:00 – Ruch Chrzanowice – Victoria Żytno – M. Dzwonkowski, Ł. Sigorski, M. Ledwan
17:00 – Hetman Rusiec – LUKS Gomunice – M. Krajda, R. Rośniak, K. Koper
17:00 – Polonia Gorzędów – Astoria II Szczerców – E. Giermata, G. Muskała, I. Dróżdż
(niedziela – 4 maja)
14:30 – Zapał Krzętów – Luciążanka Przygłów – P. Kotarski, P. Niedzwiecki, P. Kowalik

Klasa B grupa I
(sobota – 3 maja)
11:00 – Olimpia Wola Załężna – IKS Inowłódz – M. Dajcz
17:00 – Błysk Aleksandrów – LUKS Mroczków-Dzielna – Kamil Krasoń
(niedziela – 4 maja)
15:00 – Motor Bujniczki – Zjednoczeni Budziszewice – M. Kieszkowski
17:00 – Modrzewianka Modrzew – LKS Czarnocin – P. Chmielewski

Klasa B grupa II
(sobota – 3 maja)
16:00 – EBE SPN Bełchatów – Piast Krzywanice – A. Kozłowski
17:00 – Warta-Carbo Pławno – Alfa Kleszczów – R. Koniarski
(niedziela – 4 maja)
17:00 – VIS Gidle – Błękitni Chabielice – M. Ledwan

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Koko
8 lat temu

Grzesiu daj sobie spokój z tymi komentarzami

koko
8 lat temu

zjednoczeni będą mieć ciężko bo widzę jaka ekipa jedzie jako rozjemcy.