Widok wygrał w Byczynie

Ner Poddębice przegrał z Widokiem Skierniewice 2:3 (0:2) w spotkaniu 28. kolejki IV ligi łódzkiej. Dzięki wygranej zespół ze Skierniewic awansował na czwarte miejsce w tabeli. Do Zjednoczonych Stryków (trzecia lokata) traci dwa punkty.

Już w szóstej minucie zespół Mariusza Wilkowieckiego objął prowadzenie, a Macieja Marciniaka pokonał Rafał Sawicki. Goście nie zamierzali rezygnować z dalszych ataków i kwadrans później cieszyli się z drugiej bramki. Tym razem jej autorem był Tomasz Cybulski. W przerwie zespół Neru musiał dostać ostrą Obarekreprymendę od trenera Witolda Obarka (na zdjęciu). Cztery minuty po wznowieniu strzelił bowiem kontaktowego gola. Na bramkę Macieja Stajewskiego szybko odpowiedział jednak Cybulski i Widok znów prowadził dwoma trafieniami. Gospodarzy stać było jeszcze na trafienie Krzysztofa Woźniaka, który ustalił wynik spotkania na 2:3.

Ner Poddębice – Widok Skierniewice 2:3 (0:2)
Maciej Stajewski 49, Krzysztof Woźniak 73 – Rafał Sawicki 6, Tomasz Cybulski 21, 56.

Ner: Marciniak – Owczarek, Czekalski, Stajewski, Ziober – Woźniak, Pabjańczyk, Pawlikowski, Makowski (46′ Jarczewski) – Pałczyński (46′ Gilarski), Jesionowski (65′ Sobańda).
Trener: Witold Obarek

Widok: Michalak – Zielonka, Kurzawa, Mitrowski, Basiński – Lipiński (70′ Stangreciak), Potocki, Borowiec, Markowski (85′ Stefaniak) – Cybulski, Sawicki (65′ Sulikowski).
Trener: Mariusz Wilkowiecki

Źródło: nerpoddebice.futbolowo.pl