Gal-Gaz znów stracił punkty

Wysokie rezultaty padły w 24. kolejce sieradzkiej klasy okręgowej. Pewne wyjazdowe zwycięstwo odniósł Piast Błaszki, który rozgromił 9:1 LKS Paprotnia. Trzy punkty zostały również w Konopnicy, gdzie miejscowy MLKS wygrał 3:1 z LZS Brąszewice. Punkty w Kobierzycku stracił natomiast liderujący Gal-Gaz Galewice.

Walczący o awans do IV ligi łódzkiej piłkarze z Galewic mieli spore problemy z drużyną z Kobierzycka. Zespół gospodarzy posiłkował się jedynie jedenastoma graczami. Na ławce rezerwowych nie zasiadł żaden zmiennik. Mimo to do przerwy LKS prowadził 1:0. W drugiej odsłonie dało o sobie znać zmęczenie i Gal-Gaz to wykorzystał wyrywając gospodarzom punkt.

Po golach Witolda Sowały (na zdjęciu), Bartłomieja Majdy i Damiana Bisagi MLKS Konopnica pewnie 3:1 rozprawiła się z LZS Brąszewice. Wysokiej porażki doznała Warta Osjaków. Podopieczni Krzysztofa Kukulskiego ulegli LGKS Charłupia Mała 1:4. Honorowe trafienie z rzutu wolnego Jacka Berensztajna było ozdobą tego spotkania.