AKTUALNOŚCI
Komorniki zastąpiły Chrząstawę

LZS Chrząstawa nie jest najsłabszym zespołem w naszym województwie. Postanowiliśmy sprawdzić jak wygląda sytuacja w najniższych klasach rozgrywkowych, czyli w klasach B. Zdecydowanie najsłabiej w tym sezonie prezentuje się inny zespół z okręgu sieradzkiego – LZS Komorniki.

getry piłkarskie keeza

Piłkarze z Chrząstawy w tym sezonie jak na razie zgromadzili na swoim koncie pięć punktów. W czasie ostatniego weekendu podopieczni Bohdana Kwaśniaka zremisowali na wyjeździe z rezerwami Victorii Szadek 3:3. Oprócz dorobku punktowego zdecydowanie lepiej niż w latach poprzednich wygląda bilans bramkowy chrząstawian. LZS strzelił rywalom 19 bramek i stracił 63 gole.

W okręgu łódzkim największe problemy ze zdobywaniem punktów ma MKS Mianów (3 punkty w 11 meczach). Okręg piotrkowski w tej kategorii reprezentują Błękitni Chabielice (7 punktów w 16 meczach). Trochę lepiej wygląda sytuacja w okręgu skierniewickim, gdzie w klasie B trudy ligowych zmagań odczuł GKS Głuchów (8 punktów w 14 meczach).

Tym razem, biorąc pod uwagę statystyki, najsłabszą drużyną w naszym województwie jest zespół LZS Komorniki (II grupa sieradzkiej klasy B). Po siedemnastu kolejkach na koncie LZS nie ma ani jednego punktu. Uwagę przykuwa również bilans bramkowy. Komorniki do tej pory strzeliły zaledwie sześć bramek i straciły 76 goli. Dla porównania w ubiegłym sezonie LZS dopisał sobie jedynie trzy punkty, które otrzymał walkowerem ze względu na wycofanie się z rozgrywek w trakcie sezonu jednej z drużyn. Wtedy Komorniki mogły pochwalić się bilansem bramkowym 17-170 (-153).

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
szadek
8 lat temu

Tak grająca Chrząstawa jak w Szadku nie będzie już pośmiewiskiem w mediach i jeszcze niejednej drużynie odbierze punkty.\chyba że prezes Kwaśniak „zorganizował tylko na ten mecz kilku dobrych zawodników”