AKTUALNOŚCI
Piotrków: obsada sędziowska

Wydział Sędziowski OZPN Piotrków opublikował listę sędziów, którzy poprowadzą weekendowe mecze klasy okręgowej, obu klas A oraz klas B. Poniżej prezentujemy obsadę sędziowską zaznaczając jednocześnie, że w każdej chwili może ona ulec zmianie.

gadzety kibica keeza

 

Klasa okręgowa
(sobota – 10 maja)
17:00 – GUKS Gorzkowice – Gerlach Drzewica – W. Markiewicz, G. Muskała, P. Chodorowicz
17:00 – Ceramika Opoczno – Kawaleria Tomaszów – P. Pryczek, P. Chmielewski, P. Kowalik
17:00 – Skalnik Sulejów – Świt Kamieńsk – P. Niedźwiecki, M. Dzwonkowski, D. Łuczyński
17:00 – LKS Lubochnia – LKS Wola Krzysztoporska – R. Rybak, D. Jałmużna, T. Lewandowski
(niedziela – 11 maja)
11:00 – Omega II Kleszczów – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – M. Dzwonkowski, A. Nowak, S. Kraska
15:00 – Grabka Grabica – Polonia Piotrków – M. Kieszkowski, T. Rośniak, R. Koniarski
16:00 – LKS Mniszków – KS Poświętne – S. Głowacki, F. Barczak, D. Pieścik
17:00 – WOY Bukowiec Opoczyński – Szczerbiec Wolbórz – P. Niedźwiecki, S. Kraska, Z. Białas

Klasa A grupa I
(sobota – 10 maja)
17:00 – Stal Niewiadów – Pionier Baby – Ł. Błotnicki, Ł. Chmal, F. Barczak
(niedziela – 11 maja)
11:00 – LKS Żelechlinek – LKS Białaczów – R. Kaczor, T. Krawczyk, A. Sinicki
16:00 – Atom Januszewice – LKS Radzice – I. Dróżdż, T. Krawczyk, J. Krajewski
16:00 – Syrenka Zakościele – Tęcza Janków – J. Majchrowski, Ł.Błotnicki, R. Jurek
16:00 – Relax Czerniewice – Polonia Rokiciny – D. Jałmużna, P. Pryczek P.Chmielewski
17:00 – RKS Rzeczyca – Kasztelan Żarnów – R. Kaczor, P. Kotarski, A. Sinicki

Klasa A grupa II
(sobota – 10 maja)
17:00 – Start Niechcice – Czarni Rozprza – S. Głowacki, M.Kieszkowski, M. Dajcz
17:00 – Luciążanka Przygłów – Polonia Gorzędów – A. Nowak, S. Kraska, J. Dąbrowski
(niedziela – 11 maja)
17:00 – GKS Rogi – Zapał Krzętów – D. Gąsior, W.Burzyński, E. Giermata
17:00 – Astoria II Szczerców – Hetman Rusiec – T. Haładaj, M. Chodorowicz, M. Krajda
17:00 – LUKS Gomunice – Ruch 1951 Chrzanowice – D. Mielczarek, B. Janiec, A. Kozłowski

Klasa B grupa I
(niedziela – 11 maja)
14:00 – LKS Czarnocin – Błysk Aleksandrów – P. Kowalik
15:00 – LKS Będków – Modrzewianka Modrzew – D. Gaca
17:00 – Zjednoczeni Budziszewice – Olimpia Wola Załężna – J. Krajewski
17:00 – LUKS Mroczków-Dzielna – Motor Bujniczki – Ł. Sigorski

Klasa B grupa II
(niedziela – 11 maja)
15:00 – Alfa Kleszczów – Victoria Woźniki – P. Chodorowicz
15:00 – Start Lgota Wielka – LKS Dobryszyce – R. Rybak
17:00 – Piast Krzywanice – Warta-Carbo Pławno – P. Suszyński

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ts
8 lat temu

Chyba w poloni kasa się kończy z urzędu pracy dla szkół Logos i co za tym idziee zawodników poloni….Malicki dostał 1 wypłatę Rek i Chrzanowski którzy juz odeszli maja po 4 zaległe. Hehe.Mali uciekaj z dziadostwa póki wcześnie tak jak mówiłeś bo Robaon Cię ,,zje,,

8 lat temu

Może być krytyka jeśli nie narusza netetykiety. Poprzednie posty zostały wykasowane gdyż były obraźliwe.

obserwator
8 lat temu

I gdzie tu sprawiedliwość, zamiast kary – nagroda. Pewnie klub będzie ukarany, a swoich się nie ruszy.