AKTUALNOŚCI
Piotrków: obsada sędziowska

Wydział Sędziowski OZPN Piotrków opublikował listę sędziów, którzy poprowadzą weekendowe mecze klasy okręgowej, obu klas A oraz klas B. Poniżej prezentujemy obsadę sędziowską zaznaczając jednocześnie, że w każdej chwili może ona ulec zmianie.


keeza komplety sportowe

Klasa okręgowa
(sobota – 17 maja)
17:00 – LKS Lubochnia – GUKS Gorzkowice – R. Purgat, J. Dąbrowski, A. Gadomski
17:00 – LKS Wola Krzysztoporska – Ceramika Opoczno – Mariusz Chodorowicz, M. Dzwonkowki, M. Ledwan
17:00 – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – LKS Mniszków – M. Kurzawski, S. Kraska, P. Kowalik
17:00 – Świt Kamieńsk – Grabka Grabica – Rafał Mielczarek, A. Nowak, E. Giermata
17:00 – Polonia Piotrków Trybunalski – Gerlach Drzewica – J. Majchrowski, P. Pryczek, B. Janiec
17:00 – Szczerbiec Wolbórz – Omega II Kleszczów – T. Haładaj, D. Jałmużna, S. Miśkiewicz
17:00 – Kawaleria Tomaszów – WOY Bukowiec Opoczyński – K. Jakubowski, I. Dróżdż, Ł. Błotnicki
(niedziela – 18 maja)
17:00 – KS Poświętne – Skalnik Sulejów – T. Krawczyk, M. Kurzawski, Z. Białas

Klasa A grupa I
(sobota – 17 maja)
17:00 – Polonia Rokiciny – Atom Januszewice – R. Kaczor, D. Sikorski, A. Sinicki
(niedziela – 18 maja)
11:00 – LKS Białaczów – Tęcza Janków – S. Kraska, S. Głowacki, J. Krajewski
16:00 – Kasztelan Żarnów – LKS Żelechlinek – D. Gąsior, P. Kotarski, M. Dajcz
16:00 – LKS Radzice – Stal Niewiadów – B. Janiec, P. Kowalik, D. Sikorski
16:00 – Relax Czerniewice – Syrenka Zakościele – P. Pryczek, R. Kaczor, B. Jaroń
17:00 – Pionier Baby – RKS Rzeczyca – M. Krajda, P. Socha, Mariusz Chodorowicz

Klasa A grupa II
(sobota – 17 maja)
17:00 – Czarni Rozprza – Victoria Żytno – T. Lewandowski, A. Kozłowski, B. Jaroń
17:00 – Hetman Rusiec – Luciążanka Przygłów – S. Głowacki, Ł.Sigorski, M. Krajda
17:00 – Polonia Gorzędów – GKS Rogi – Waldemar Markiewicz, T. Rośniak, R. Koniarski
17:00 – Zapał Krzętów – Start Niechcice – D. Łuczyński, P. Suszyński, W. Burzyński
(niedziela – 18 maja)
17:00 – Astoria II Szczerców – LUKS Gomunice – G. Muskała, Paweł Chodorowicz, Rafał Mielczarek

Klasa B grupa I
(sobota – 17 maja)
15:30 – Błysk Aleksandrów – LKS Będków – M. Dajcz
(niedziela – 18 maja)
11:00 – LUKS Mroczków-Dzielna – Zjednoczeni Budziszewice – D. Gaca
16:00 – Motor Bujniczki – LKS Czarnocin – T. Rośniak
17:00 – Modrzewianka Modrzew – IKS Inowłódz – P. Chmielewski

Klasa B grupa II
(sobota – 17 maja)
15:00 – LKS Dobryszyce – Błękitni Chabielice – F. Barczak
16:30 – Warta-Carbo Pławno – EBE SPN Bełchatów – P. Niedzwiecki
(niedziela – 18 maja)
16:00 – Victoria Woźniki – Piast Krzywanice – P. Niedzwiecki
17:00 – VIS Gidle – Alfa Kleszczów – P. Suszyński

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
radzio
8 lat temu

witam. Chciałem wyrazić głęboką skruchę i przeprosic za komentarz dodany 18 maja ok godziny 1 w nocy za naruszenie praw sędziowskich i oczernienie sędziego. Pisałem pod wpływem złych emocji po meczu z polonia gorzedów.

olo
8 lat temu

trzeba wygrywać na boisku a nie bawić się w podchody wstyd,taki zasłużony klub panie kibicu [czy to ciągle ten jedyny kibic z trąbką?]