AKTUALNOŚCI
Skrzydlewska Cup – skład finału

Tegoroczny turniej Skrzydlewska Cup wkracza w decydującą fazę, przed nami największe emocje – walka o medale. Z blisko 200 zespołów, które rozpoczęły rywalizację, pozostała najlepsza ósemka. Finał odbędzie się 21 maja na stadionie Orła Łódź.


keeza komplety sportowe

W kategorii klas I– III do półfinału awansowały reprezentacje: Szkoły Podstawowej nr 4 ze Skierniewic, Szkoły Podstawowej z Czech, Szkoły Podstawowej nr 19 z Łodzi i Szkoły Podstawowej z Białej.

W kategorii klas IV – VI o medale zagrają drużyny: Szkoły Podstawowej nr 205 z Łodzi, Szkoły Podstawowej nr 13 z Bełchatowa, Szkoły Podstawowej nr 3 z Piotrkowa Trybunalskiego i Szkoły Podstawowej nr 3 z Łęczycy.

Niespodzianek w tegorocznym turnieju nie brakowało, a największą jest brak awansu do finału medalistów z ubiegłego roku. Czym byłby jednak sport bez sensacji? – pyta retorycznie Joanna Skrzydlewska, organizator turnieju. –  – Gratuluję zwycięzcom, pokonanym dziękuję za udział w turnieju i tradycyjnie już: niech wygra najlepszy – dodaje europosłanka.

Tegoroczny finał rozegrany zostanie 21 maja na stadionie Orła Łódź przy ul. 6 Sierpnia. Zmiana terminu jest podyktowana troską o bezpieczeństwo bohaterów i ich zdrowie.

Na 16 maja, kiedy planowaliśmy rozegrać finał, meteorolodzy zapowiadali w Łodzi ulewne deszcze, dlatego zmieniłam termin finału – wyjaśnia Joanna Skrzydlewska. – Zdrowie zawodników jest dla mnie najważniejsze, a w deszczu, na śliskiej murawie łatwo o nieszczęście. 

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments