Zawisza nie podbił Przedborza

Pilica Przedbórz pewnie 3:0 (0:0) pokonała Zawiszę Pajęczno w meczu 30. kolejki IV ligi łódzkiej. Wszystkie bramki zawodnicy Rafała Rabendy zdobyli w drugiej połowie spotkania. Patryka Smolarza dwukrotnie pokonał Marek Jończyk, a wynik spotkania ustalił Janusz Stolarski.

Pierwsza część meczu nie była porywającym widowiskiem. Obie drużyny skupiły się na grze w defensywie. Po przerwie śmielej zaatakowała Pilica i na efekty nie trzeba było długo czekać. W 55. minucie wynik spotkania otworzył Marek Jończyk. Ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie przedborzan w 67. minucie. Ostatniego gola zdobył Janusz Stolarski. Od 83. minuty Zawisza grał w osłabieniu. Drugą żółtą kartką ukarany został bowiem Dawid Pałyska.

Pilica Przedbórz – Zawisza Pajęczno 3:0 (0:0)
Bramki: Marek Jończyk 55, 67, Janusz Stolarski 90

Pilica: Szram – Jończyk, Madej, Przytarski (83′ Kucharski), Lozniak – Stolarski, Czerkaszyn ż, Robak (89′ Nowakowski), Woźniak – Lizińczyk, Sucheckyj (70′ Stępień).
Trener: Rafał Rabenda

Zawisza: Smolarz – Wilkoszewski, Okrzesik, Pałyska ż, cz, Staszczyk – Piłatowski (58′ Konecki), Dymek, Krężel, Jaiński (46′ Wojciechowski) – Piekielny, Domoń.
Trener: Jacek Berensztajn

Źródło: mkspilicaprzedborz.futbolowo.pl