AKTUALNOŚCI
Piotrków: obsada sędziowska

Wydział Sędziowski OZPN Piotrków opublikował listę sędziów, którzy poprowadzą weekendowe mecze klasy okręgowej, obu klas A oraz klas B. Poniżej prezentujemy obsadę sędziowską zaznaczając jednocześnie, że w każdej chwili może ona ulec zmianie.


keeza komplety sportowe

Klasa okręgowa
(sobota – 31 maja)
17:00 – KS Poświętne – Gerlach Drzewica – A. Nowak, D. Łuczyński, J. Dąbrowski
17:00 – Ceramika Opoczno – GUKS Gorzkowice – J. Majchrowski, T. Krawczyk, D. Jałmużna
17:00 – LKS Lubochnia – WOY Bukowiec Opoczyński – M. Kurzawski, P. Socha, P. Kowalik
17:00 – LKS Wola Krzysztoporska – Omega II Kleszczów – T. Haładaj, M. Dzwonkowski, Marcin Mielczarek
17:00 – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Grabka Grabica – Mariusz Chodorowicz, Paweł Chodorowicz, M. Krajda
17:00 – Świt Kamieńsk – Polonia Piotrków – Rafał Mielczarek, P. Niedźwiecki, I. Dróżdż
17:00 – Szczerbiec Wolbórz – Skalnik Sulejów – P. Kotarski, D. Pieścik, J. Krajewski
17:00 – Kawaleria Tomaszów – LKS Mniszków – S. Głowacki, S. Kraska, M. Dajcz

Klasa A grupa I
(niedziela – 1 czerwca)
17:00 – Kasztelan Żarnów – LKS Białaczów – Ł. Błotnicki, J. Dąbrowski, M. Dajcz
17:00 – Atom Januszewice – Syrenka Zakościele – M. Muszyński, A. Gadomski, Rafał Jurek
17:00 – Pionier Baby – Tęcza Janków – P. Pryczek, T. Haładaj, Marcin Mielczarek
17:00 – Polonia Rokiciny – RKS Rzeczyca – D. Jałmużna, Ł. Sigorski, D. Sikorski
17:00 – LKS Radzice – LKS Żelechlinek – R. Kaczor, M. Kieszkowski, J., Krajewski
17:00 – Relax Czerniewice – Stal Niewiadów – J. Majchrowski, B. Janiec, K. Krasoń

Klasa A grupa II
(niedziela – 1 czerwca)
17:00 – Astoria II Szczerców – GKS Rogi – D. Gąsior, Mariusz Chodorowicz, E. Giermata
17:00 – Hetman Rusiec – Start Niechcice – S. Kraska, Waldemar Markiewicz, T. Rośniak
17:00 – Polonia Gorzędów – Victoria Żytno – P. Suszyński, S. Głowacki, A.Burdach
17:00 – Zapał Krzętów – Ruch 1951 Chrzanowice – R. Koniarski, A. Nowak, A. Kozłowski
17:00 – Luciążanka Przygłów – LUKS Gomunice – K. Koper, Rafał Mielczarek, Tomasz Markiewicz

Klasa B grupa I
(niedziela – 1 czerwca)
15:00 – Błysk Aleksandrów – Olimpia Wola Załężna – R. Rybak
15:00 – LKS Czarnocin – Zjednoczeni Budziszewice – M. Kurzawski
15:00 – LUKS Mroczków-Dzielna – LKS Będków – Z. Białas
15:00 – Motor Bujniczki – IKS Inowłódz – D. Łuczyński

Klasa B grupa II
(niedziela – 1 czerwca)
15:00 – Victoria Woźniki – Warta-Carbo Pławno – F. Bartczak
15:00 – LKS Dobryszyce – Alfa Kleszczów – P. Kowalik
15:00 – VIS Gidle – EBE SPN Bełchatów – M. Ledwan

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
kopacz
8 lat temu

ten sam sedzia a teraz mecz o utrzymanie:) bedzie sie dzialo:) ciekawe kogo spusci z okregowki

kibic
8 lat temu

soory nie preza a zawodnika szwagroski

widz
8 lat temu

Szczerbiec :)))))

kibic
8 lat temu

I znów kwiatek w obsadzie sędziów . Sędzia główny meczu Żarnów-Białaczów będzie sędziował w meczu drużyn które walczą o utrzymanie w kl. A z drużyną jego szwagra preza teamu Syrenka Zakościele ,z daleka śmierdzi błotem