AKTUALNOŚCI
Piotrków: obsada sędziowska

Przed nami ostatni piłkarski weekend w okręgu piotrkowskim. Ze względu na ważny charakter niektórych spotkań związek chce do końca trzymać nazwiska sędziów w tajemnicy. Poniżej przedstawiamy obsadę sędziowską, która w każdej chwili może ulec zmianie.

getry piłkarskie keeza

Klasa okręgowa
(sobota – 7 czerwca)
17:00 – GUKS Gorzkowice – Świt Kamieńsk – M. Kieszkowski, R. Rybak, S. Kraska
17:00 – WOY Bukowiec Opoczyński – Ceramika Opoczno –
17:00 – Skalnik Sulejów – Kawaleria Tomaszów – M. Dzwonkowski, S. Głowacki, D. Łukasiński
13:00 – Grabka Grabica – Szczerbiec Wolbórz – D. Gąsior, P. Kotarski, M. Dajcz
17:00 – Omega II Kleszczów – LKS Lubochnia – D. Łuczyński, A. Nowak, W. Burzyński
17:00 – Gerlach Drzewica – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – J. Majchrowski, A. Gadomski, J. Dąbrowski
17:00 – Polonia Piotrków – KS Poświętne –
17:00 – LKS Mniszków – LKS Wola Krzysztoporska –

Klasa A grupa I
(niedziela – 8 czerwca)
17:00 – Tęcza Janków – LKS Radzice – I. Dróżdż, B. Jaroń, D. Sikorski
17:00 – LKS Białaczów – Pionier Baby –
17:00 – LKS Żelechlinek – Polonia Rokiciny –
17:00 – Stal Niewiadów – Atom Januszewice – M. Muszyński, A. Sinicki, J. Krajewski
17:00 – RKS Rzeczyca – Relax Czerniewice – Ł. Błotnicki, R. Jurek, P. Chmielewski
17:00 – Syrenka Zakościele – Kasztelan Żarnów –

Klasa A grupa II
(niedziela – 8 czerwca)
17:00 – GKS Rogi – Luciążanka Przygłów – D. Łuczyński, A. Nowak, F. Barczak
17:00 – Ruch 1951 Chrzanowice – Polonia Gorzędów – R. Mielczarek, W. Markiewicz, T. Rośniak
17:00 – Victoria Żytno – Hetman Rusiec – D. Łukasiński, M. Ledwan, R. Koniarski
17:00 – Start Niechcice – Astoria II Szczerców –
17:00 – LUKS Gomunice – Czarni Rozprza –

Klasa B grupa I
(niedziela – 8 czerwca)
15:00 – LKS Będków – LKS Czarnocin – K. Krasoń
15:00 – IKS Inowłódz – LUKS Mroczków-Dzielna – Z. Białas
15:00 – Olimpia Wola Załężna – Motor Bujniczki –
15:00 – Zjednoczeni Budziszewice – Modrzewianka Modrzew – J. Majchrowski

Klasa B grupa II
(niedziela – 8 czerwca)
15:00 – Alfa Kleszczów – Start Lgota Wielka
15:00 – Warta-Carbo Pławno – VIS Gidle – A. Kozłowski
15:00 – Piast Krzywanice – LKS Dobryszyce

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Obiektywny
8 lat temu

@edziu
juz byl na kawalerii i jakos nikomu nie pomogl