AKTUALNOŚCI
OZPN Piotrków: Grad walkowerów

Wydział Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie zweryfikował kilka spotkań klasy A i klasy B. Spowodowało to przesunięcia w końcowych tabelach rozgrywek. Poniżej lista zweryfikowanych meczów.

Komplet treningowy keeza

mecz klasy A (grupa I) z 1 czerwca Pionier Baby – Tęcza Janków (wynik z boiska 3:1) jako walkower dla drużyny Pionier Baby 3:0.

W drużynie Tęczy wystąpił zawodnik nieuprawniony do gry z tytułu otrzymania 4 napomnienia (żółta kartka) skutkującego koniecznością odbycia kary dyskwalifikacji w wymiarze jednego meczu.

mecz klasy A (grupa II) z 8 czerwca Start Niechcice – Astoria II Szczerców (wynik z boiska 2:1) jako walkower dla drużyny Start Niechcice 3:0.

W drużynie Astorii II Szczerców wystąpił nieuprawniony zawodnik.

mecz klasy A (grupa II) z 8 czerwca Victoria Żytno –  Hetman-Pamapol Rusiec (wynik z boiska 2:3) jako walkower dla drużyny Victoria Żytno 3:0.

W drużynie Hetmana-Pamapol Rusiec wystąpił zawodnik nieuprawniony do gry z tytułu otrzymania 8 napomnienia (żółta kartka) skutkującego koniecznością odbycia kary dyskwalifikacji w wymiarze jednego meczu.

mecz klasy B (grupa II) z 8 czerwca pomiędzy Piast Krzywanice –  LKS Dobryszyce (wynik z boiska 3:4) jako walkower dla drużyny Piast Krzywanice 3:0.

W drużynie LKS Dobryszyce wystąpił zawodnik nieuprawniony do gry z tytułu otrzymania 4 napomnienia (żółta kartka) skutkującego koniecznością odbycia kary dyskwalifikacji w wymiarze jednego meczu.

Zdjęcie: hetman-rusiec.pl

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Joker
8 lat temu

Drodzy panowie z Bełchatowa jak i z Piotrkowa, nawet jeżeli tak jest ? To Rodrigo po przyjeździe do Polski rozegrał tylko 2 spotkania 🙂 a pozniej miał kontuzje i wrócił do Brazylii. Trzeba poszukać cos innego bo 6 puntkow jak cos to zamało, gdyż przewaga Polonii to 8 pkt. Pozdrawiam i życzę miłego rozkminiania 😉 hahahaa .

AntySipa
8 lat temu

poprawcie tabele w II Aklasie piotrków 😉 3. Lucia 4 Astoria i 5 hetman

AntySipa
8 lat temu

DOBRYSZYCE WYGRAŁY WSZYSTKO XD PROSZĘ WPISAĆ ZMIANĘ ZA NICH AWANS MIELI I SIEMANO 😀

jaco
8 lat temu

ale rodrigo nie gral

jarmark
8 lat temu

jarmarek (Gość) 13 godzin temu, 08:17 Apel do prezesa Sipy o dokonanie weryfikacji spotkań w których występował nieuprawiony zawodnik po przez wystąpienie do Wojewody Łódzkiego z zapytaniem czy Rodrigo miał prawo pobytu. I niech prezes Sipa nie da się zwieść „bajką”, że Rodrigo przebywał w Polsce w ruchu bezwizowym , bo w ruchu bezwizowym można przebywać na terenie Polski 90 dni na 180 to znaczy, że po każdym okresie 90 dni pobytu należy opuścić Polskę i przerwa musi wynosić 90 dni. Prezesie Sipa nie można zaliczyć do przerwy pobycie w wyjazd jednodniowy do innego Państwa i powrót do Polski bo… Czytaj więcej »