Rezerwy Dargfilu lepsze od Stali

Dobiegły końca rozgrywki III ligi kobiet w grupie łódzkiej. W najważniejszym meczu całego sezonu rezerwy Dargfilu Tomaszów Mazowiecki pokonały przed własną publicznością Stal Radomsko 4:2 (3:2). Tym samym tomaszowianki zapewniły sobie pierwsze miejsce w końcowej tabeli. Nie wiadomo jednak czy skorzystają z prawa gry w II lidze.

Stali Radomsko do wygrania ligi wystarczył remis. Tomaszowianki już do przerwy prowadziły jednak 3:2, a w drugiej połowie dołożyły jeszcze jedno trafienie. Tym samym wyprzedziły drużynę z Radomska o jeden punkt. Niewykluczone jednak, że to Stal będzie jednak występować w II lidze (grupa mazowiecka). Pierwsza drużyna Dargfilu gra bowiem w I lidze i wiele wskazuje na to, że klubowy budżet nie będzie w stanie wytrzymać awansu rezerw do II ligi.

Na pewno przedyskutujemy jeszcze tę sprawę. Ważne jest, że dziewczyny pokazały charakter i w ostatnim meczu sezonu wygrały z najgroźniejszym rywalem i zapewniły sobie pierwsze miejsce w tabeli – powiedział działacz tomaszowskiej drużyny Dariusz Kwiatkowski.