AKTUALNOŚCI
Termy Uniejów Cup – podziękowania

Mimo, że turniej Termy Uniejów Poland Cup zakończył się kilka dni temu to wspomnienia imprezy są nadal bardzo żywe. Wszyscy uczestnicy podkreślają wspaniałą organizację turnieju. Za naszym pośrednictwem Jarosław Padyk z UKS SMS Łódź przekazuje pozdrowienia i podziękowania.


keeza komplety sportowe

Podsumowaniem turnieju zwariowanych rodziców rocznika 2003 i wielką nagrodą dla nas, za tytaniczną pracę wykonaną przed,  w trakcie i po turnieju są płynące podziękowania i słowa  uznania od  klubów, kibiców, trenerów i piłkarzy z Polski, Niemiec, Włoch, Austrii, Anglii, Serbii i Czech, za wspaniałe,  perfekcyjnie zorganizowane największe  wydarzenie sportowe dla rocznika 2003 w historii polskiej piłki młodzieżowej.

To, że odnieśliśmy jako organizatorzy olbrzymi sukces, zawdzięczamy  zaangażowaniu naszych rodziców rocznika 2003, bez pomocy których ten turniej nigdy by się nie odbył. Nieoceniona była także pomoc wszystkich naszych wspaniałych tłumaczek i tłumaczy oraz opiekunów drużyn – rodziców, sióstr  i braci naszych małych piłkarzy. Bardzo Wam dziękuję, bo to dzięki Wam nasi goście od początku do końca czuli się komfortowo w Uniejowie.

Głównym sponsorem była gmina Uniejów na czele z burmistrzem miasta Józefem Kaczmarkiem oraz Termy Uniejów reprezentowane przez prezesa Marcina Pamfila. To dzięki nim – pasjonatom takim jak my  i warunkom jakie stworzyli w Uniejowie dla organizacji tego turnieju mogliśmy spełnić czasem bardzo wygórowane oczekiwania zagranicznych drużyn i stanąć na wysokości zadania realizując punkt po punkcie to, co sobie założyliśmy.

Warto wspomnieć o naszych innych sponsorach, bez których nasz turniej i jego oprawa nie byłaby tak spektakularna, a nagrody tak wspaniałe. Dziękujemy firmie Xonix, która jest z nami od samego początku i co roku obdarowuje nasze dzieciaki topowymi zegarkami.

Firmie Tomadex za wspaniałe gadżety, Keeza– za super stroje piłkarskie. Big Party za spektakularną oprawę ceremonii rozpoczęcia i zakończenia turnieju. Firmom Orange Fresh, Marex, Gonzo, Jupik, BarBus, Buskowianka oraz Egolit, bez pomocy i wsparcia których dzisiaj nie miałbym tu o czym pisać.

Termy 11W imieniu organizatorów chcę także serdecznie podziękować ministrowi sportu RP Panu Andrzejowi Biernatowi, Marszałkowi woj. Łódzkiego Witoldowi Stępniowi, Pani Europoseł Joannie Skrzydlewskiej, właścicielowi FCB Escola Varsovia Wiesławowi  Wilczyńskiemu, skautom piłkarskim: Jackowi Drabko i Januszowi Olędzkiemu, ambasadorom turnieju: Ewie Pajor, Ludwikowi Kiersztynowi, Mirkowi Szymkowiakowi, Ebiemu Smolarkowi, zespołom z Polski i z zagranicy i wielu, wielu innym  pasjonatom piłki nożnej, którzy przez ostatnie 7 miesięcy pomagali w zorganizowaniu tego, co dla wielu sceptyków było abstrakcją i porywaniem się z motyką na słońce czyli Międzynarodowego Turnieju Termy Uniejów Poland Cup 2014.

Wielkie podziękowania dla wspaniałej ekipy TVP 3 Łódź, TV Toya, Orange Sport, Radia Łódź, Piłki Nożnej, Onetu i  wielu, wielu innych mediów, które przeprowadzały relacje z naszego turnieju.

Termy 26Według opinii  piłkarzy, skautów, dziennikarzy, reporterów, trenerów polskich i zagranicznych turniej Termy Uniejów Poland Cup 2014 był najlepszym i najbardziej profesjonalnie zorganizowanym turniejem  w jakim  nasi goście mieli możliwość  dotychczas  uczestniczyć.

Bardzo dziękuję także zarządowi naszej szkoły Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego w Łodzi, za to że przez wiele lat wspierała organizację  tej i poprzednich edycji turnieju, i dzięki temu co rok mogliśmy wyżej podnosić poprzeczkę zarówno w rywalizacji sportowej jak i organizacyjnej.

Najbardziej jednak dziękuję naszym chłopakom, za to że nie zawiedli i pomimo tego, że trafili na bardzo wymagające zespoły zostawili serce na boisku. Nieważny jest wynik, ważna jest gra, liczy się zabawa na 102.

Jarosław Padyk – UKS SMS Łódź

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments