Dawid Sarafiński dał zwycięstwo

Łódzki Klub Sportowy wygrał z Pelikanem Łowicz 1:0 (1:0) w swoim drugim meczu kontrolnym tego lata. Po remisie z Wartą Sieradz podopieczni Wojciecha Robaszka pokonali skromnie spadkowicza z II ligi wschodniej. Zwycięskiego gola w 16. minucie strzelił Dawid Sarafiński.

To piłkarze z Łowicza byli stroną przeważającą. Dwóch dobrych okazji nie wykorzystał jednak Damian Nowak, a jednej Damian Kosiorek. Skuteczniejsi byli łodzianie. W 20. minucie po przejęciu piłki golkipera gości pokonał Dawid Sarafiński. Pierwsza połowa była znacznie ciekawsza niż druga. Po zmianie stron zmiennicy zdecydowanie zwolnili tempo gry i żadna ze stron nie potrafiła skutecznie zaatakować.

Trener Robaszek w kolejnym meczu kontrolnym da na pewno szansę występu Krystianowi Wojtczykowi. Jeśli chodzi o pozostałych testowanych graczy to decyzja ma zapaść w najbliższym czasie. Następny mecz kontrolny ŁKS rozegra w sobotę z Polonią Warszawa.

ŁKS Łódź – Pelikan Łowicz 1:0 (1:0)