Słodka zemsta Piotrowskiego

Omega Kleszczów (III liga łódzko-mazowiecka) przegrała z Zawiszą Pajęczno (IV liga łódzka) 1:2 (1:1) w meczu kontrolnym, który został rozegrany w Kleszczowie. Obie bramki dla gości strzelił Szymon Piotrowski. Zawodnik ten przeszedł do Pajęczna właśnie z Omegi Kleszczów.

Napastnik dał prowadzenie swojej drużynie w 25. minucie po tym jak z jedenastu metrów pokonał Pawła Wiśniewskiego. W polu karnym sfaulowany został testowany w Zawiszy Kamil Kowalczyk (Concordia Piotrków). Niespełna dziesięć minut później wyrównującego gola strzelił Michał Stasiak. Mecz był wyrównany i żadna z drużyn nie nastawiała się na szaleńcze ataki. Tempo pojedynku było spokojne, a okazji było jak na lekarstwo.

DSCF4476Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Gospodarze nie potrafili zagrozić bramce rywali. Uczynił to natomiast po raz drugi Piotrowski. Tym razem po indywidualnej akcji nie dał ponownie szans na obronę golkiperowi i Zawisza wygrał w Kleszczowie 2:1.

Omega Kleszczów – Zawisza Pajęczno 1:2 (1:1)
Michał Stasiak 35 – Szymon Piotrowski 25-karny, 82

Omega: I połowa: Wiśniewski – Dryja, Słomian, Krymarys, Łucki – Bogdan, Stasiak, Grzelak, Zawodziński – Czaplarski, Cukiernik, II połowa: Wiśniewski – Jacak, Michalak, Łubowski, Marciniak – Barański, Paweł Kowalski, Szubert, Szulc – Pędziwiatr (70′ Kolasa), Krzysztof Kowalski.

Zawisza: Wnuk – Wojciechowski, Pałyska, Okrzesik, zawodnik testowany – Dymek, Leszczyk, Piekielny, zawodnik testowany – Kowalczyk, Piotrowski. Na zmiany wchodzili: Smolarz – Brożyna, Staszczyk, Łuszczyk, Łużak, Romański, zawodnik testowany, zawodnik testowany.