Wieluń rozbity przez Centrę

Wysoką porażką 2:6 (1:1) z Centrą Ostrów Wielkopolski (III liga wielkopolska) zakończył się pierwszy sparing w letnim okresie przygotowawczym dla WKS Wieluń (III liga łódzko-mazowiecka). Wielunianie korzystny rezultat utrzymali jedynie do przerwy. Po zmianie stron to rywale zdecydowanie dominowali i udokumentowali to pięcioma golami.

Pierwsza część tego pojedynku była wyrównana. Większość akcji toczyła się w środku pola i obie drużyny rzadko zagrażały bramce rywala. W 35. minucie na listę strzelców wpisał się Dawid Przezak i wielunianie remisowali do przerwy 1:1.

Zdecydowanie więcej działo się w drugich czterdziestu pięciu minutach. Dziewiąty zespół minionego sezonu w III lidze wielkopolskiej szybko wyszedł na dwubramkowe prowadzenie i konsekwentnie powiększał przewagę. Na nic zdał się gol w 90. minucie testowanego Mateusza Sobczaka, ponieważ WKS doznał dotkliwej porażki.

WKS Wieluń – Centra Ostrów Wielkopolski 2:6 (1:1)