Maciej Łabędzki wyszarpał zwycięstwo

Zwycięstwo w pierwszym meczu kontrolnym przygotowującym do nowego sezonu odnieśli piłkarze rezerw GKS Bełchatów (III liga łódzko-mazowiecka). Brunatni po emocjonującym boju wygrali 4:3 (2:1) z wicemistrzem IV ligi łódzkiej z poprzedniego sezonu KS Paradyż.

Gospodarze już w 9. minucie objęli prowadzenie. Bramkarza gości pokonał Paweł Zięba, a po nim w 21. minucie Krystian Stolarczyk. Goście z Paradyża jeszcze przed przerwą zdobyli kontaktowego gola. Na listę strzelców wpisał się Łukasz Grzybek.

Po zmianie stron śmielej zaatakowali piłkarze z Paradyża. Przyjezdni w przeciągu kilku minut zdołali całkowicie zmienić rezultat. Najpierw wyrównał Damian Telus, a chwilę później gola zdobył Mateusz Śliwka. Bełchatowianie mieli zdecydowanie lepszą końcówkę. W 85. minucie bramkę zdobył zawodnik testowany, a w ostatniej minucie zwycięskiego gola strzelił Maciej Łabędzki.

GKS II Bełchatów – KS Paradyż 4:3 (2:1)
Paweł Zięba 9, Krystian Stolarczyk 21, zawodnik testowany 85, Maciej Łabędzki 90 – Łukasz Grzybek 40, Damian Telus 60, Mateusz Śliwka 65

GKS II: zawodnik testowany – Szóstakiewicz, Stolarczyk, Górski, Kołodziej – Zięba, Raś, Sitarz, zawodnik testowany – Paluszkiewicz, Kirovski. Na zmiany wchodzili: Bociek, Jasiński, Kondracki, zawodnik testowany, Niżnik, zawodnik testowany, Stępień, Łabędzki, Maciejewski.

Paradyż: M. Łukasik – Majsak, Telus, K. Łukasik, Majewski – Kos, Berc, Gambka, Bińkowski – Grzybek, Jura. Na zmiany wchodzili: Jędrzejewski – Bańczyk, Kalinowski, Śliwka, Koćmin, Makuch.