Concordia ucięła skrzydła Sokołowi

Sporą niespodzianką zakończył się kolejny mecz kontrolny Sokoła Aleksandrów (III liga łódzko-mazowiecka). Podopieczni Michała Bistuły ulegli na własnym boisku Concordii Piotrków (piotrkowska klasa okręgowa) 1:4 (0:0). Po dobrej pierwszej odsłonie w drugiej aleksandrowianie zostali ścięci przez rywali czterema golami.

Nieoczekiwanie pierwsza odsłona nie przyniosła żadnych goli. Przewagę posiadali aleksandrowianie, ale nie potrafili przełożyć tego na zdobycz bramkową. Dwie dobre okazje zmarnował Jaromir Bregiel. Concordia nie była w stanie zagrozić bramce strzeżonej przez testowanego Alessandro Maginiego.

Zupełnie inaczej wszystko wyglądało po przerwie. W 53. minucie worek z bramkami rozwiązał Piotr Pawełczyk. Concordia z każdą chwilą zaczęła zyskiwać przewagę. Na 2:0 podwyższył Anikson, a chwilę później ponownie do bramki aleksandrowian trafił Pawełczyk. W 82. minucie honorowego gola dla gospodarzy strzelił testowany Jakub Ryplewicz, a końcowy rezultat na 4:1 dla piotrkowian ustalił Anikson.

Sokół Aleksandrów – Concordia Piotrków 1:4 (0:0)
Jakub Ryplewicz 82 – Piotr Pawełczyk 53, 75, Anikson 73, 85

Sokół: Magini – Urbanowicz (46′ Urbański) – Golański (60′ Kruk), Sojka (46′ Pecyna), Szumer (65′ Dybiec) – Knera (46′ Zieliński), Pola (60′ J. Bistuła), Czechulski (46′ Ryplewicz), Bronka (46′ Kuchciak), Bregiel (46′ Schmeichel) – Garbacz (46′ Kierus).