Pewna wygrana Orła Nieborów

Piłkarze Orła Nieborów (IV liga łódzka) pewnie wygrali z Żyrardowianką Żyrardów (IV liga mazowiecka) 2:0 (0:0) w meczu kontrolnym przygotowującym do nowego sezonu. Nieborowianie zwycięstwo zapewnili sobie w drugiej polowie po golach Łukasza Wierzbickiego i Krystiana Siatkowskiego.

Obie bramki gospodarze strzelili po szybkich kontrach. Siatkowski mógł szybciej otworzyć wynik meczu, ale po dwóch kwadransach gry w idealnej sytuacji nie trafił do pustej bramki. Orzeł był drużyną lepszą i bardziej zorganizowaną. Rywale tylko przez dziesięć minut byli w stanie nawiązać równorzędną walkę. Piłkarze z Żyrardowa grali brutalnie i bardzo często dopuszczali się fauli. Mimo wszystko nieborowianie potrafili odnieść zwycięstwo.

Do klubu z Nieborowa po wypożyczeniu do Czarnych Bednary wrócił Albert Lepieszka. W sparingu zagrało również trzech zawodników testowanych: Rafał Bogus (Olimpia Chąśno), Michał Świdrowski (wychowanek Pelikana Łowicz będący w rundzie wiosennej na wypożyczeniu w Pogoni Bełchów) i Damian Majewski (Sorento Zadębie Skierniewice). O ich przyszłości zadecyduje w najbliższym czasie sztab szkoleniowy.

Orzeł Nieborów – Żyrardowianka Żyrardów 2:0 (0:0)
Łukasz Wierzbicki 70, Krystian Siatkowski 82

Orzeł: Jędrzejewski (46′ Rusek) – Domińczak, Pomianowski, Górski (46′ Papuga), Rembowski – Lepieszka, Kuciński, Bogus, Wierzbicki (46′ Zwierz) – Świdrowski, Siatkowski (46′ Majewski).