Brak skuteczności Warty Działoszyn

Warta Działoszyn (IV liga łódzka) przegrała z Zielonymi Żarki (IV liga śląska) 0:1 (0:0) w meczu sparingowym, który został rozegrany w Działoszynie. Gospodarze nie zdołali wykorzystali kilku dobrych okazji do zdobycia bramek. Bardziej skuteczni byli rywale, którzy w 65. minucie strzelili zwycięskiego gola.

Pierwsza połowa była wyrównana. Gra toczyła się głównie w środku pola i bramkarze obu drużyn nie mieli za wiele do roboty. W drugiej połowie z każdą chwilą coraz większą przewagę optyczną zaczęli posiadać goście. Klarowniejsze sytuacji mieli jednak działoszynianie. Dwie z nich zmarnował niestety Błażej Oleszczyk. W 65. minucie Zieloni przeprowadzili skuteczną akcję i pokonali Michała Różyckiego. Jak się okazało był to jedyny strzelecki akcent w tym spotkaniu.

Warta Działoszyn – Zieloni Żarki 0:1 (0:0)

Warta: Różycki – Bartoszek, Lisowski, Nowacki, Zwierzak – Kukulski, Pęciak, Grabowski, Ryś – Oleszczyk, Karoń. Na zmiany wchodzili: Wiskurski, Kurpet, Dziadak.