Omega rozbiła Ner w Byczynie

Omega Kleszczów (III liga łódzko-mazowiecka) wygrała z Nerem Poddębice (IV liga łódzka) 4:0 (2:0, 0:0, 2:0) w swoim kolejnym meczu kontrolnym, który został rozegrany w Byczynie. W trzech tercjach po trzydzieści minut kleszczowianie zdecydowanie dominowali i odnieśli zasłużone wysokie zwycięstwo.

Goście bardzo szybko sprowadzili poddębiczan na ziemię. Kleszczowianie wyszli na dwubramkowe prowadzenie za sprawą Mariusza Soleckiego i Mariusza Zawodzińskiego. To zdecydowanie ustawiło dalszy przebieg rywalizacji. Druga tercja zakończyła się bezbramkowym remisem natomiast w trzeciej odsłonie na listę strzelców wpisali się jeszcze: Krystian Kolasa i Adrian Łucki.

Do wypożyczonego Michała Dryji lada chwila dołączy najprawdopodobniej trzech innych zawodników. Bliscy podpisania kontraktu z trzecioligowcem są: Dominik Cukiernik i Mikołaj Grzelak z GKS Bełchatów oraz Patryk Krymarys z Warty Sieradz.

Kolejny mecz kontrolny Omega rozegra w środę 23 lipca o godzinie 18:00 na własnym boisku z Astorią Szczerców.

Ner Poddębice – Omega Kleszczów 0:4 (0:2, 0:0, 0:2)
Mariusz Solecki 11, Mariusz Zawodziński 16, Krystian Kolasa 61, Adrian Łucki 85

Ner: Sokołowicz – Dopierała, Kowalczyk, Stajewski – Pabjańczyk, Woźniak, Owczarek, Rachubiński, Surowiec – Szmytka, Sobańda. Na zmiany wchodzili: Marciniak – Jarczewski, Spychalski, Michalski, Świątkiewicz.

Omega: Wiśniewski – Łucki, Krymarys, Słomian, Jacak (31′ Szubert, 61′ Jacak) – Cukiernik (40′ Kolasa), Marciniak (31′ Czaplarski), Dryja, Zawodziński – Grzelak, Solecki (61′ Marciniak).