Paradyż nie miał litości dla Mechanika

Piłkarze KS Paradyż rozgromili na własnym boisku spadkowicza z III ligi łódzko-mazowieckiej Mechanik Radomsko 4:0 (2:0). Paradyżanie nie mieli żadnych skrupułów i cztery strzelone gole w porównaniu do przebiegu całego spotkania były najmniejszym wymiarem kary.

Gospodarze objęli prowadzenie bardzo szybko. Już w 5. minucie do siatki Mechanika trafił Mariusz Koćmin. Chwilę później na 2:0 podwyższył Albert Kalinowski. Od tego momentu paradyżanie zwolnili tempo gry i skupili się na długim rozgrywaniu swoich akcji. Przed przerwą więcej bramek już nie padło.

Na kolejnego gola trzeba było czekać do 58. minuty. Wtedy na listę strzelców wpisał się Łukasz Berc. Przyjezdnych nie było stać na strzelenie nawet honorowej bramki. Mechanik nie potrafił przeprowadzić żadnej groźnej sytuacji. W 72. minucie końcowy rezultat ustalił natomiast Michał Bańczyk.

KS Paradyż – Mechanik Radomsko 4:0 (2:0)
Mariusz Koćmin 5, Albert Kalinowski 10, Łukasz Berc 58, Michał Bańczyk 72

Paradyż: Jędrzejewski – Makuch, Telus, Kalinowski, Majewski – Bańczyk, Berc, Gambka, Bińkowski – Kos, Koćmin. Na zmiany wchodzili: J. Łukasik – Jura, K. Łukasik, Śliwka.