Pewna wygrana Warty Działoszyn

Piłkarze Warty Działoszyn w swoim kolejnym meczu sparingowym odnieśli pewne zwycięstwo. Działoszynianie wygrali na własnym boisku z beniaminkiem sieradzkiej klasy okręgowej LZS Masłowice 4:2 (4:0). Trzecią bramkę dla gospodarzy strzelił testowany Łukasz Cierzniewski.

Wspomniany Cierzniewski przybył do Działoszyna na testy z Lotnika Kościelec (częstochowska klasa okręgowa). Piłkarz zaprezentował się dobrze więc powinien w następnym meczu kontrolnym dostać kolejną szansę gry. Warto dodać, że do przerwy Warta prowadziła już 4:0. Pierwszego gola strzelił w 17. minucie Karol Dudek. Po nim kolejno na listę strzelców wpisali się jeszcze: zawodnik testowany i Artur Ryś.

Warta Działoszyn – LZS Masłowice 4:2 (4:0)
Bramki dla Warty:
Karol Dudek 17, zawodnik testowany 22, Łukasz Cierzniewski 34, Artur Ryś 40

Warta: Różycki – Nowacki, Stępień, zawodnik testowany, zawodnik testowany – Lisowski, Ryś, zawodnik testowany, Cierzniewski – Kukulski, Dudek. Na zmiany wchodzili: Karoń, Bartoszek, Grabowski, Pęciak, Kurpiet, Oleszczyk, Zwierzak, Dudkiewicz, Dziadak, Mielczarek.