Orzeł Nieborów zagrał na piątkę

Efektowne zwycięstwo w meczu kontrolnym odniósł Orzeł Nieborów (IV liga łódzka). Podopieczni Zbigniewa Czerbniaka rozgromili na własnym boisku spadkowicza z IV ligi łódzkiej Mazovię Rawa Mazowiecka 5:0 (2:0).

Gospodarze już w 5. minucie objęli prowadzenie za sprawą Marcina Kosiorka. Od samego początku nieborowianie narzucili własny styl gry i dyktowali warunki meczu. W  30. minucie na 2:0 podwyższył Przemysław Pomianowski.

Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił. Orzeł w dalszym ciągu atakował i kolejne bramki były tylko kwestią czasu. W 58. minucie ponownie dał znać o sobie Kosiorek. Niespełna dziesięć minut później podwyższył Patryk Krzeszewski, a końcowy rezultat ustalił Krystian Siatkowski.

Orzeł Nieborów – Mazovia Rawa Mazowiecka 5:0 (2:0)
Marcin Kosiorek 5, 58, Przemysław Pomianowski 30, Patryk Krzeszewski 69, Krystian Siatkowski 77

Orzeł: Jędrzejewski – Pomianowski, Górski, Rembowski, Domińczak – Bogus, Tkacz, Lepieszka, Gajda – Kosiorek, Wierzbicki. Na zmiany wchodzili: Rusek, Papuga, Siatkowski, Śmigielski.