Dwa różne oblicza Paradyża

W rozegranym w Drzewicy meczu sparingowym KS Paradyż (IV liga łódzka) wygrał z Mazowszem Grójec (IV liga mazowiecka) 3:1 (0:1). Paradyżanie po pierwszej odsłonie przegrywali jednak w drugiej wskoczyli we właściwe tory odnosząc pewne i zasłużone zwycięstwo.

Pierwsze czterdzieści pięć minut nie ułożyło się po myśli paradyżan. Piłkarską niemoc gospodarzy wykorzystali rywale, którzy na przerwę schodzili z jednobramkowym prowadzeniem.

Po zmianie stron szybko do wyrównania doprowadził Wojciech Majewski. Od tego momentu piłkarze z Paradyża osiągnęli wyraźną przewagę, którą wykorzystali. W 65. minucie na listę strzelców wpisał się Michał Bańczyk, a w 78. minucie Mateusz Śliwka. Mazowsze w końcówce nie potrafiło stawić większego oporu, ale więcej bramek już nie padło i KS Paradyż wygrał 3:1.

KS Paradyż – Mazowsze Grójec 3:1 (0:1)