W Przedborzu jeszcze testują

Serię meczów kontrolnych z drużynami spoza województwa łódzkiego kontynuuje Pilica Przedbórz (IV liga łódzka). Tym razem podopieczni Rafała Rabendy nie dali żadnych szans Neptunowi Końskie (IV liga świętokrzyska), z którym wygrali 4:2 (3:2).

W bramki obfitowała szczególnie pierwsza połowa. Golkiperzy wyciągali w niej piłkę z siatki aż pięć razy. W 10. minucie strzelaninę rozpoczął Bartłomiej Madej. W jego ślady poszedł również jeden z testowanych graczy i Damian Głowacki. Mimo trzech goli prowadzenie gospodarzy nie było przekonywujące i o wszystkim zadecydowała druga odsłona. W niej szybko sprawę rozstrzygnął Marek Jończyk. Dwubramkowe prowadzenie przedborzanie utrzymali już do końcowego gwizdka. Mimo kilku niezłych okazji z obu stron więcej goli już nie padło.

Pilica Przedbórz – Neptun Końskie 4:2 (3:2)
Bramki dla Pilicy:
Bartłomiej Madej 10, zawodnik testowany 27, Damian Głowacki 40, Marek Jończyk 56

Pilica: zawodnik testowany (70′ Jędrzejczyk) – Lizińczyk, Bartkowiak, zawodnik testowany, Mordak – Głowacki, Stolarski, Jończyk, zawodnik testowany – zawodnik testowany, Madej. Na zmiany wchodzili: Kozyra, Mularczyk, Kucharski, Michalski, Brodzik, Wyciszkiewicz.