Sokół zadziobał Żyrardowiankę

Sokół Aleksandrów bez większych problemów rozgromił spadkowicza z III ligi łódzko-mazowieckiej Żyrardowiankę Żyrardów 4:0 (1:0) w swoim kolejnym meczu kontrolnym. Bardzo dobre zawody rozegrali: Damian Knera i strzelec dwóch bramek dla aleksandrowian Samuel Obi Uche.

Obi Uche na listę strzelców wpisał się już w 2. minucie. Aleksandrowianie zamknęli rywali na ich własnej połowie i przyjezdni mieli olbrzymie problemy z przedostaniem się pod pole karne zielono-białych. W pierwszej odsłonie Żyrardowianka oddała tylko jeden strzał na bramkę Krystiana Karolaka.

Piłkarzom z Żyrardowa po raz drugi skrzydła podciął Obi Uche, który swoją drugą bramkę strzelił tuż po przerwie. Goście mieli spore problemy z przeprowadzaniem akcji ofensywnych. Aleksandrowianie często przejmowali piłkę w środku pola i przeprowadzali szybkie kontry. Tutaj niezwykle aktywny był Damian Knera, który wielokrotnie przecinał ataki drużyny przeciwnej. W 81. minucie na 3:0 podwyższył Marcin Pękała, a dwie minuty później końcowy rezultat ustalił Łukasz Wojtczyk.

Sokół Aleksandrów – Żyrardowianka Żyrardów 4:0 (1:0)
Samuel Obi Uche 2, 47, Marcin Pękała 81, Łukasz Wojtczyk 83

Sokół: Karolak – Pawlak (66′ Pękała), Bierżyński (75′ Urbanowicz), Kwiatkowski, Gajewski (57′ Oborowski) – Knera, Zwoliński, Osowski, Chojecki (24′ Paczkowski), Obi Uche (57′ Gołuch) – Miłosz (60′ Wojtczyk).