Zawisza Pajęczno zagrał na piątkę

Zawisza Pajęczno (IV liga łódzka) nie dał żadnych szans wicemistrzowi piotrkowskiej klasy okręgowej z poprzedniego sezonu Zjednoczonym Gmina Bełchatów i wygrał w meczu kontrolnym 5:0 (2:0). To był przedostatni sparingowy mecz dla drużyny Jacka Berensztajna.

W 12. minucie wynik spotkania otworzył Daniel Dymek. Po zdobyciu bramki Zawisza skupił się na grze w środku pola. Pajęcznianie byli bardzo uważni w swojej grze i starali się szanować piłkę. W 30. minucie na 2:0 podwyższył Dariusz Krężel. Drugie czterdzieści pięć minut ponownie było rozgrywane pod dyktando gospodarzy. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się grający prezes klubu Tomasz Popiel, a końcowy rezultat ustalił Bartłomiej Piłatowski.

DSCF4463Relację napisaliśmy na podstawie tego co przekazał naszemu reporterowi kierownik drużyny z Pajęczna Michał Zawadzki. Tymczasem z innych źródeł wiemy, że dwa gole dla Zawiszy strzelił Kamil Kowalczyk (ostatnio Concordia Piotrków). Trwają negocjacje między Zawiszą i Concordią dotyczące gry tego napastnika w Pajęcznie. Kowalczyka widzi w składzie drużyny trener Berensztajn.

Zawisza Pajęczno – Zjednoczeni Gmina Bełchatów 5:0 (2:0)
Bramki (wersja kierownika Michała Zawadzkiego):
Daniel Dymek 12, Dariusz Krężel 30, Tomasz Popiel 50, 54, Bartłomiej Piłatowski 88

Zawisza: Wnuk – Wilkoszewski, Pałyska, Okrzesik, Wojciechowski – Łużak, Dymek, Krężel, Staszczyk – Piłatowski, Romański. Na zmiany wchodzili: Smolarz, Brożyna, zawodnik testowany, Piekielny, Popiel, Leszczyk, zawodnik testowany, Łuszczyk, zawodnik testowany.