Wysoka forma strzelecka Strykowa

Nie mieli litości dla występującego w II grupie łódzkiej klasy A Górnika Łęczyca piłkarze Zjednoczonych Stryków. Podopieczni Tomasza Szcześniaka rozgromili rywali na wyjeździe aż 7:0 (1:0). Wygląda więc na to, że w Strykowie wszystko wskoczyło we właściwe tory.

Strzelaninę rozpoczął w 23. minucie Robert Kowalczyk. Jak się później okazało było to jedyne trafienie w pierwszej odsłonie. Worek z bramkami na dobre rozwiązał się w 60. minucie. Najpierw do siatki trafił Przemysław Szubert, a następnie w odstępie kilku minut na listę strzelców wpisali się: Kamil Drogosz i jeden z zawodników testowanych. Na tym nie było jednak końca. Do bramki gospodarzy trafił jeszcze Jakub Wróblewski i dwóch zawodników testowanych.

Górnik Łęczyca – Zjednoczeni Stryków 0:7 (0:1)
Robert Kowalczyk 23, Przemysław Szubert 60, Kamil Drogosz 62, zawodnik testowany 64, Jakub Wróblewski 70, zawodnik testowany 80, zawodnik testowany 85

Zjednoczeni: Pająk – Majewski, zawodnik testowany, Buchowicz, Bełdziński – Kowalczyk, Lenart, Kluge, Balcerek – Podedworny, Nagański. Na zmiany wchodzili: Tyburski, Wróblewski, Białek, Drogosz, Szubert.