Byczyna: Początek jak w handballu

Ner Poddębice pokonał beniaminka łódzkiej klasy okręgowej, zespół Włókniarza Pabianice 3:2 (2:1) w sparingowym spotkaniu kontrolnym, które odbyło się w Byczynie. Już w 9. minucie gospodarze prowadzili 2:1. Wynik spotkania otworzył Joachim Pabjańczyk.

Chwilę później (6. minuta) piłkarze Włókniarza doprowadzili do wyrównania, a Michała Sokołowicza pokonał z rzutu wolnego Patryk Olszewski. Minęły kolejne 3 minuty i Ner odzyskał prowadzenie za sprawą niezawodnego Pabjańczyka. Na tym strzelanie bramek w pierwszej połowie dobiegło końca.

Trzy minuty po wznowieniu gry Ner podwyższył prowadzenie. Rzut karny pewnie wykorzystał doświadczony Jakub Owczarek. Włókniarz nie rezygnował jednak z walki o korzystny wynik. Strzelił kontaktowego gola (Patryk Olszewski), ale było to ostatnie trafienie w tym spotkaniu.

Ner Poddębice – Włókniarz Pabianice 3:2 (2:1)
Bramki: Joachim Pabjańczyk 3, 9, Jakub Owczarek 48-karny – Patryk Olszewski 6, 56

Ner: Sokołowicz – Dopierała, Kowalczyk, Stajewski, Jurkowski – Woźniak, Owczarek, Pabjańczyk, Jarczewski – Rachubiński, Michalski.
Na zmiany wchodzili: Marciniak, Michalak, Makowski, Pietrzak, Świątkiewicz, Sobańda, Spychalski.

Włókniarz: Rzeźniczak – Rutkowski, Seliwiorstow, Piotrowski, Rudzki – Urbaniak, Klimek, Złowodzki, Kulik – Gorący, Olszewski.
Na zmiany wchodzili: Grzejdziak, Froncala, Madaj, Kacprzyk, Stępiński, Wojciechowski

Źródło: nerpoddebice.futbolowo.pl